Одесу «обнулили»: Труханов про перейменування, затверджені обладміністрацією (відео)
Мер Одеси Геннадій Труханов назвав «обнуленням міста» перейменування вулиць і площ, затверджене главою ОВА Олегом Кіпером. Зазначимо, що коментар міського голови його пресслужба опублікувала лише на третій день після оприлюднення списку нових топонімів.
Геннадій Труханов заявив, що до перейменувань назв в Одесі не має жодного стосунку. «Ні я, як міський голова, ні міська рада не мають до цього жодного стосунку. Поки ми мали повноваження, ми виконали всі вимоги закону про «деімперіалізацію». Виходячи з логіки «деколонізаторів», ми повинні відмовитися від усього того, що зробило Одесу світовим брендом. Говорячи простою мовою — це «обнуляє» наше місто», — заявив мер. Труханов різко висловився проти вимоги демонтувати пам'ятник Пушкіну на Приморському бульварі (зазначимо, що монумент рекомендують перенести, — Ред.), а також проти перейменування вулиць Пушкінської, Буніна, Жуковського, бульвару Жванецького та інших. За його словами, демонтувати пам'ятник і перейменувати вулиці в центрі міста не можна, оскільки це призведе до порушення цілісності об'єкта культурної спадщини, який перебуває під захистом ЮНЕСКО. Він також додав, що міськрада вживе всіх передбачених законом заходів «для відміни перейменувань та збереження культурної спадщини». Нагадаємо, що в рамках закону про деколонізацію Одеська міська рада мала протягом шести місяців перейменувати вулиці, площі, парки тощо, назви яких пов'язані з Російською імперією і СРСР. 27 квітня це право перейшло до обласної військової адміністрації (при цьому в мерії повноважень ніхто не відбирав). 29 липня ОВА оприлюднила список із 84 нових топонімів в Одесі та 22 в області. Великий резонанс, зокрема, викликало повернення історичних назв Думській площі (Біржова), провулку Чайковського (Театральний), Пушкінській вулиці (Італійська). Перейменування низки вулиць, названих іменами письменників радянського періоду — Паустовського, Бабеля, Ільфа і Петрова та інших, — викликало неоднозначну реакцію громадськості.
СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ!
Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter
|
Таки да
трогать только кирзовыми сапогами
Відповісти
|
|
Тепер міськрада буде знову перейменовувати??? А спочатку подумати не можна було???
Відповісти
|
|
Гена обиделся на Кипера! Он думал, что пушкинскую переименуют на улицу владимира галантерника, а проспект гагарина в проспект ангерта! Не получилось, но может хоть Краян переименуют в Трухан!
Відповісти
|
|
Только не нужно считать себя самым умным- он тут не причем, а еще городская голова!!!
Відповісти
|
|
Название ул. Пушкинская — это как раз не культурное наследие, а налепленный поверх новодел. Историческое название — ул. Итальянская. Как и у улиц Жуковского и Бунина тоже есть исторические названия, на них новодел налепил уже Кипер своим переименованием.
У горсовета есть право переименовывать улицы, они могут самую дичь и маразмы от Кипера переименовать ещё раз.
Відповісти
|
|
А чому б топонімістичним комісіям ОВА і міськради не домовитися між собою?
Відповісти
|
|
Интересно ваше определение выбору названия "новоделу"
Кто такой был это "Пушкинский" или в честь какого чисто новодельского предмета названа улица?
Відповісти
|
|
Одесу обнулили давно, загинула Аркадія, з Привоза зробили 7 кілометр, немає пляжів, все забудували коробками, всі дома росипаються без ремонту, город грязний, всі зелені зони забудовуються, можно довго перераховувати! І все це обнуління проходе при труханові!
Відповісти
|
|
Але тепер Труханова зроблять білим і пухнастим, адже він «врятував» від перейменування.
Відповісти
|
|
теж хотів це написати. Посіпака Лампочки лише вдає з себе патріота міста, а само лише тире в три кишені і жре в два горла
Відповісти
|
|
И это повод, чтобы добить уже до конца Одессу?!
Відповісти
|
|
Так міськвлада і займалася обнуленням всі ці роки. Скільки історичних будов занедбано, порушено, реконструйовано в багатоповерхівки? Шарм місту дають не назви вулиць, а красиві фасади, тротуари і парки. Засидівся Труха в головах, пора і його обнуляти.
Відповісти
|
|
По словам труханова, демонтировать памятник и переименовать улицы в центре города нельзя, поскольку это приведет к нарушению целостности объекта культурного наследия, который находится под защитой ЮНЕСКО — а строить на этих домах мансарды, перестраивать фасады и первые этажи домов под магазины, и многое другое не под защитой ЮНЕСКО?!
Відповісти
|
|
а не засланный от кремля этот Кипер- это его решение вносит еще больший раскол в обществе и порождает ждунов
Відповісти
|
|
Ну про российский паспорт Кипера никто не слышал, а то, что у трухлявого есть российский паспорт знают в городе все!
Відповісти
|
|
«Говорячи простою мовою — це обнуляє наш місто», — заявивши мер.» Обнуляє наше місто, безпрецедентний рівень корупції працівників мерії. А також кричуща безкарність за ці злочини. І ось, ще один дивовижний факт — минуле без зупинки, стукає громовим набатом, волаючи до відплати. «Доверяй делам»: как запускался и расширялся кремлевский проект. https://www.liga.net/politics/opinion/doveryay-delam-kak-zapuskalsya-i-rasshiryalsya-kremlevskiy-proekt
Відповісти
|
|
Пиздить як дише. Яке відношення ЮНЕСКО має до назви вулиць?
Відповісти
|
|
Залетный рифмоплет Пушктин называл Воронцова полу-глупцом, интересно как назвал бы Труханова
Відповісти
|
|
Сколько это счастье будет стоить, кто-нибудь посчитал? Граждане готовы оплатить?
Відповісти
|
|
граждане уже больше 5 лет платят за гундосого бздуче и его слуг, и еще заплатят
Хуже не будет и хоть поржем!
Відповісти
|
|
Слава гене, зачетно пропиарился. Не знай я их компетенций в маркетинге — подумал бы что это он сам и затеял, чтобы героически потом победить. Ну хоть так
Відповісти
|
|
Это будет улица Итальянская и бульвар тоже Итальянский?
Відповісти
|
|
Нахріна? Чи вже немає героїв-українців?
Відповісти
|
|
И что? Есть улица Приморская и Приморский бульвар.
Відповісти
|
Коментар отримав забагато негативних оцінок
|
Деколонизация. Слово то какое. Интересное. Очень, просто очень хотелось бы мне задать несколько вопросов местным «знатокам! ". Например: Что есть «колония»? Назовите признаки «колонизации». Приведите известные примеры колоний и колонизации. Попытайтесь сравнить известные примеры колоний с Одессой. Будет интересно..
Відповісти
|
|
а помнится ещё, как геннадий предлагал жителей поскота называть суворовцами, )
Відповісти
|
|
давно вже пора Труху на мило з його уявленням про «стару добру жиганську Одесу-маму». в якій бути лисим це модно, а верхом шику вважається вісьмиклинка. Поборника «адєсского язіка» з його єврейсько хуліганськими інтонаціями. Хочеться його спитати для кого втрачена і обнулена? для російського туриста з кримінальною ментальністю?! Та ну таких туристів нафіг! я хочу жити в культурному цивілізованому європейському місті без бандосів і зкурвлених мусорів. В якому люди заробляють чесною працею, а не лише рішають і кидають. Щоб «одесит» не ассоціювався у інших людей з хитрим дрібним злодюжкою що живе завдяки курортному сезону впарюючи все втридорого
Відповісти
|
|
«– У вас изменилась фамилия в связи с вводом новой станции. Разве вы не получали открытку?» (с)
Відповісти
|
Коментар отримав забагато негативних оцінок
|
і навіщо мені знати ці несмішні і незрозумілі совкові жарти. щоб з дідами спілкуватись на одній хвилі, чи шо?! та нафіг ви мені здались! і взагалі мене дивує, що Думська тут терпить весь ваш пенсійно ватносовковий двіж де ви клюєте одне одного, замість нормально розбирати теми.
Відповісти
|
|
а можно мне пару примеров смешных шуток? я всё таки одессит, должен понимать юмор
Відповісти
|
|
якщо ви таки український одесит, то жарти повинні не позичати, а власні мати.
Відповісти
|
|
і аж ніяк не як пан george push всовувати «де нада і ненада» чужі. Вдалий жарт вирізняється якраз саме своєю актуальністю і доречністю.
Відповісти
|
|
я не просил позичати мне интересны примеры, от того, кто понимает
Відповісти
|
|
Огульно переименовывать много ума не надо, в последнем решении обладминистрации много спорных моментов, частично, согласен с мэром, хотя и не голосовал за него, понимая чьих он будет
Відповісти