Петро Обухов / 26 травня, 21:35

Нарешті кабмін дозволив єВідновлення для будинків-пам'яток!


Хороша новина для мешканців будинків-пам’яток в Одесі!

Власники такого житла роками не могли отримати компенсацію за програмою «єВідновлення» через бюрократію. Тепер це питання розблокували.

Кабмін спростив процедуру, і відтепер мешканці пошкоджених будинків-пам’яток теж можуть оформлювати компенсацію.

Для Одеси це справді важливо. Наприклад, будинок на Пироговській, 3/5, як і багато інших історичних будівель, раніше фактично випадав із цієї програми.

Це зручне рішення, якого люди давно чекали.

 


Пост розміщений стороннім користувачем нашого сайту. Думка редакції може не збігатися з думкою користувача



oɐıƆ
oɐıƆ 27 травня, 02:42     -1      
коли нарешті кабмін дозволить єПеремогу?
   Відповісти    
   Правила

Записи в блогах:
23 червня 0 комментариев  
22 червня 0 комментариев  
22 червня 1 комментарий  
18 червня 0 комментариев  
18 червня 0 комментариев  
18 червня 0 комментариев  
16 червня 0 комментариев  
caption MikhailGolubev
Чья страна?
14 червня 24 комментария  





Думська в Viber


Ми використовуємо cookies    Ok    ×