Петро Обухов / 24 июля 2020, 11:33

Бондсовет с Александром Остапенко про стратегию развития города


Бондсовет с Александром Остапенко — депутатом облсовета, представителем Омбудсмена в южных областях Украины. Обсуждаем стратегию развития города.

 


Пост розміщений стороннім користувачем нашого сайту. Думка редакції може не збігатися з думкою користувача



   Правила

Записи в блогах:
25 июня 0 комментариев  
24 июня 1 комментарий  
23 июня 0 комментариев  
22 июня 0 комментариев  
22 июня 1 комментарий  
18 июня 0 комментариев  
18 июня 0 комментариев  
18 июня 0 комментариев  





Думська в Viber


Ми використовуємо cookies    Ok    ×