|
24 липня 2023, 15:55 Читать на русском
Житель Одеської області вдруге за рік сів за кермо п`яним і без прав: його оштрафували на 40 тисяч гривень29-річного жителя Болградського району спіймали п'яним за кермом мотоцикла і без водійських прав. Як повідомили у пресслужбі поліції Одеської області, оскільки це друге подібне правопорушення за рік, суд оштрафував чоловіка на 40 800 гривень. Зупинили його на автодорозі Болград-Кубей для перевірки документів. Патрульні побачили, що водій був нетверезий, що підтвердила перевірка на «Драгері». Пізніше з'ясувалося, що протягом року він уже попадався на аналогічному правопорушенні, тож на чоловіка склали протокол за ч. 2 ст. 130 та ч. 5 ст. 126 КУпАП. Суд, розглянувши матеріали справи, оштрафував порушника і постановив конфіскувати в нього мотоцикл. Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter Новини по цій темі: 12 серпня 2025: Як у кіно: в Одесі затримали драгдилера з партією психотропів на 20 мільйонів (фото) 4 серпня 2025: Експертизу не зробили, камери не подивилися: одеські волонтери скаржаться на саботаж поліції у розслідуванні вбивства собаки 29 липня 2025: В Усатово Одеської області сталася перестрілка: поліція працює на місці (відео, оновлено) 28 липня 2025: П'яний на "Ягуарі" або гіпертонік? Звільнений топ-посадовець одеської поліції хоче повернутися на службу |
Статті:
В распоряжение «Думской» попал список скандальных случаев, связанных с полицейскими области. И это уже больше похоже не на отдельные эпизоды, а на системную криминальную хронику в погонах. Читать дальше По предварительным данным следствия, пострадали два человека, которые находились в салоне автомобиля. Им оказывается необходимая медицинская помощь. Читать дальше |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||