|
Новим командувачем Медсил Збройних сил України став генерал-майор Анатолій Казмірчук. Про це призначення повідомив президент України Володимир Зеленський у вечірньому зверненні. Анатолій Казмірчук є начальником Національного військово-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь» у Києві. «Завдання очевидне — і про це неодноразово йшлося в суспільстві, зокрема у спільноті наших бойових медиків, — потрібен принципово новий рівень медичного забезпечення наших воїнів. Від якісних турнікетів до повної цифровізації та прозорості в постачанні, від якісного тренування до щирої комунікації з бойовими медиками в тих підрозділах, де медицина розгорнута справді правильно і справді ефективно», — зазначив голова держави. Раніше посаду командувача Медичними силами обіймала Тетяна Остащенко. Нагадаємо, у липні нинішнього року член парламентського комітету з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Соломія Бобровська розкритикувала діяльність командування Медичних сил. За її словами, у 2023-му командування Медсил не закупило жодної аптечки. «Всі аптечки заходять у командування Медсил через Міжнародну технічну допомогу, тому не перевіряються, ну і, звичайно, видаються далі на війська, як є», - пояснила Бобровська. Зі свого боку тодішній керівник Медсил ЗСУ генерал-майор медслужби Тетяна Остащенко заявила, що інформація про відсутність закупівель не відповідає дійсності. СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ! Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter
Новини по цій темі: |
Статті:
В распоряжение «Думской» попал список скандальных случаев, связанных с полицейскими области. И это уже больше похоже не на отдельные эпизоды, а на системную криминальную хронику в погонах. Читать дальше По предварительным данным следствия, пострадали два человека, которые находились в салоне автомобиля. Им оказывается необходимая медицинская помощь. Читать дальше |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
В Одессе появились «деревья памяти» в честь погибших военных и мирных жителей (фото)
Пять часов без туалета: житель Одесской области с ДЦП разгромил военкомов в суде и требует компенсации за издевательства
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||