|
16 грудня 2025, 11:07 Читать на русском
Ворог випустив по Одещині десятки дронів, без світла залишаються майже 300 тис. споживачівКілька десятків ударних безпілотників випустили окупанти минулої ночі по Одеській області. Як повідомив глава ОВА Олег Кіпер, в результаті атаки виникла масштабна пожежа на складі з побутовою технікою (бойлерами та обігрівачами). Гасіння вогню ускладнювали повторні сигнали тривоги, рятувальники перебували в укритті. Проте їм вдалося загасити пожежу і врятувати розташований поруч склад логістичної компанії. На щастя, постраждалих немає. Від ДСНС до ліквідації наслідків було залучено 20 одиниць техніки та понад 60 рятувальників. Станом на ранок 16 грудня енергетикам вдалося відновити електропостачання майже 330 тис. сімей регіону, а без світла тимчасово залишаються 288,2 тис. споживачів. Відновлено всі об'єкти критичної інфраструктури. Енергетики ДТЕК Одеські електромережі працюють цілодобово. СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ! Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter
Новини по цій темі: 5 червня: Одесу атакували "африканські" шахеди: що це за серія дронів і чому вона небезпечніша за звичайні? 28 травня: Балістика проти закруток: в Одесі зруйновано одне з найстаріших промислових підприємств (фото) |
Статті:
В распоряжение «Думской» попал список скандальных случаев, связанных с полицейскими области. И это уже больше похоже не на отдельные эпизоды, а на системную криминальную хронику в погонах. Читать дальше По предварительным данным следствия, пострадали два человека, которые находились в салоне автомобиля. Им оказывается необходимая медицинская помощь. Читать дальше |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||