Ворог вночі бив по півдню Одеської області: є постраждалий, на енергооб'єктах спалахнули пожежіОдна людина отримала осколкові поранення в результаті нічної масованої атаки окупантів на Одеську область. Їй надали необхідну медичну допомогу. Як повідомив глава ОВА Олег Кіпер, ворог бив по півдню регіону ударними безпілотниками та, незважаючи на роботу сил ППО, є пошкодження об'єктів енергетичної та транспортної інфраструктури. «В результаті ударів на декількох енергетичних об'єктах спалахнули пожежі, які оперативно ліквідовані рятувальниками. Також пошкоджені депо «Укрзалізниці» та адміністративні будівлі», — зазначив Кіпер. В управлінні ДСНС регіону додали, що до ліквідації наслідків залучалися шість одиниць техніки та майже 30 рятувальників. Глава ОВА підкреслив, що критична інфраструктура регіону працює на генераторах, відкриті пункти незламності. СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ! Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter
Новини по цій темі: 5 червня: Одесу атакували "африканські" шахеди: що це за серія дронів і чому вона небезпечніша за звичайні? 28 травня: Балістика проти закруток: в Одесі зруйновано одне з найстаріших промислових підприємств (фото) |
Статті:
В распоряжение «Думской» попал список скандальных случаев, связанных с полицейскими области. И это уже больше похоже не на отдельные эпизоды, а на системную криминальную хронику в погонах. Читать дальше По предварительным данным следствия, пострадали два человека, которые находились в салоне автомобиля. Им оказывается необходимая медицинская помощь. Читать дальше |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Видео: Еще один храм в Одессе перешел в ПЦУ: там обнаружили иконы российских царей и символов «русского мира» (видео)
Не уклонистами едиными: одесских коммунальщиков подозревают в присвоении 2 млн грн на разборе несуществующих завалов
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||