|
2 грудня 2025, 08:43 Читать на русском
Ворог завдав масованого удару по півдню Одеської області: пошкоджено енергооб'єкт і приватні будинкиМасований удар по півдню Одеської області із застосуванням «шахедів» завдали окупанти в ніч на 2 грудня. Як повідомив глава ОВА Олег Кіпер, попри активну роботу ППО, постраждав енергетичний об'єкт, адміністративна будівля і будинки в приватному секторі. На щастя, інформації про загиблих і постраждалих немає. На місцях прильотів виникли пожежі, які рятувальники швидко ліквідували, але атака призвела до перебоїв з електрикою. До гасіння вогню залучалися 20 рятувальників і п'ять одиниць техніки. На місці працює міський штаб з ліквідації наслідків. Критична інфраструктура тимчасово працює на генераторах. Розгорнуто 11 пунктів незламності. Відзначимо, що під ударом цієї ночі опинився Болград. За даними моніторингових каналів, по ньому випустили кілька десятків безпілотників. СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ! Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter Новини по цій темі: 5 червня: Одесу атакували "африканські" шахеди: що це за серія дронів і чому вона небезпечніша за звичайні? 28 травня: Балістика проти закруток: в Одесі зруйновано одне з найстаріших промислових підприємств (фото) |
Статті:
В распоряжение «Думской» попал список скандальных случаев, связанных с полицейскими области. И это уже больше похоже не на отдельные эпизоды, а на системную криминальную хронику в погонах. Читать дальше По предварительным данным следствия, пострадали два человека, которые находились в салоне автомобиля. Им оказывается необходимая медицинская помощь. Читать дальше |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Видео: Еще один храм в Одессе перешел в ПЦУ: там обнаружили иконы российских царей и символов «русского мира» (видео)
Не уклонистами едиными: одесских коммунальщиков подозревают в присвоении 2 млн грн на разборе несуществующих завалов
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||