У Запорізькій області ППО збила два ворожі літаки
Українські зенітники вранці 19 лютого збили ворожий винищувач Су-35 та винищувач-бомбардувальник Су-34 у районі Мелітополя.
У Повітряних силах Збройних сил України заявили, що ці літаки скидали бомби, що коригуються, на позиції наших військ у Запорізькій області.
Повідомляється, що літаки були збиті над Азовським морем. Наразі вороги проводять там рятувальну операцію.
Зазначимо, за останні три дні російська авіація втратила вже шість літаків у прифронтовій зоні. Спочатку два Су-34 й один Су-35 на Донеччині, а потім ще один Су-34 на Луганщині.
СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ!
Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter
Чудові новини! Невеличке уточнення. СУ34 це тактичний бомбер а не винищувач-бомбардувальник. В якості винищувача він неякий.
Відповісти
Дуже дякую всім, хто причетний до цих подій!
Відповісти
Ні, я фахівець з іншої, але дуже схожої галузі знань.
Відповісти
Евгений Сладкий — Зачем? Мы же не рассейские нацисты.
Відповісти
там конашенко с шайгу, по 10 разу всех разгромил
Відповісти
Байрактаров сбили -1778 шт. Завод в Турции их всего 302 шт успел выпустить. Завод не успевает за конашенковым.
Відповісти
Кацапські Леоніди Глухі Сатанинські Піз@омутері чомусь не поділяють радість на Думськой.
Відповісти
Щож ти так швидко спалився, бісова дупа! Слава Україні, смерть кацапам! Зможеш повторити, недороблений?
Відповісти
Коллега! Когда я учился в ОВИМУ (ОГМА), то учили другому, а не говорить за дупу, может поэтому я инженер, а не судомеханик.
Відповісти
Ты там не учился, а дурака валял. Потому такой тупой.
Відповісти
По всяким канадам точно не шлялся, учился и работал в родной стране.
Відповісти
Я також навчався в ОГМА. І не тільки там. І я рідко називаю людей «бісова дупа». Але просто достало читати кацапські коментарі на Думськой.
Відповісти
Вибачте, але хіба не кучмівська "багатовекторність" привела до анексії Криму, війни на Донбасі і повномасштабного вторгнення росії в Україну? Ніхто не може всидіти одночасно на двох стільцях. Це — аксіома.
Відповісти
Разновекторный памперс, посоветуй это у себя в Московии.
Відповісти
Учитывая Ваш возраст и аббревиатуру ОГМА, то заканчивали Вы заочно или попросту купили диплом. Расскажите лучше с какого года сменили "Слава КПСС" на "Слава Украине" и запели на соловьиной? А ник советую все таки сменить, но не позорьте Вы так профессию. :))
Відповісти
Як же ж вам кортить отримати про мене більше інформації! А я вам допомагати не буду. Продовжуйте в тому ж дусі. Може щось і нариєте.
Відповісти
Агент под прикрытием! Кому Вы нужны, я вас умоляю. Большой п@ы козырёк.
Відповісти
Ботан фсбшный, тебе ясно сказали куда идти.
Відповісти
Дорогой мой, Вам правильно написали, да кому Вы нужны! :) Вы давно уже все про себя обозначили: переобувшийся коммуняка и гбешный стукачок, каких было много в совдеповском флоте. Сейчас Вы сменили Веру, поменяв коммунизм на национализм и "серп с молотом" на "трезубец", не сменив при этом свою врожденную сущность: подлеца и провокатора. :))
Відповісти
В чем состоит спасательная операция? Собрать грязные ошметки летной формы, ремни, документы?
Відповісти