|
16 серпня 2022, 19:01 Читать на русском
У центрі Одеси знайшли два трупи: за попередніми даними, це вбивство та суїцидДва людські тіла виявили сьогодні вдень у центрі Одеси, в Успенському провулку. Як повідомляє кореспондент «Думської», один загиблий вистрибнув з вікна новобудови, іншого, зарізаного, знайшли в кімнаті, звідки вистрибнув перший. Обидва були будівельниками чи ремонтниками. За попередньою версією слідства, між чоловіками спалахнула сварка. Один пірнув іншого ножем, а коли зрозумів, що зробив, вистрибнув із вікна. Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter Новини по цій темі: 12 серпня 2025: Як у кіно: в Одесі затримали драгдилера з партією психотропів на 20 мільйонів (фото) 4 серпня 2025: Експертизу не зробили, камери не подивилися: одеські волонтери скаржаться на саботаж поліції у розслідуванні вбивства собаки 29 липня 2025: В Усатово Одеської області сталася перестрілка: поліція працює на місці (відео, оновлено) 28 липня 2025: П'яний на "Ягуарі" або гіпертонік? Звільнений топ-посадовець одеської поліції хоче повернутися на службу |
Статті:
В распоряжение «Думской» попал список скандальных случаев, связанных с полицейскими области. И это уже больше похоже не на отдельные эпизоды, а на системную криминальную хронику в погонах. Читать дальше По предварительным данным следствия, пострадали два человека, которые находились в салоне автомобиля. Им оказывается необходимая медицинская помощь. Читать дальше |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Видео: Гостил в Одессе и участвует в испытаниях ПВО: испанский фрегат тестирует дрон-перехватчик
В Одессе появились «деревья памяти» в честь погибших военных и мирных жителей (фото)
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||