В Одеській області під час спроби затримати військовозобов’язаного його друзі заблокували поліцейський автомобіль і побили його арматурою
Мешканця Розділянського району, який 21 вересня разом із товаришами побив поліцейський автомобіль арматурою, затримали. Його спільників розшукують. Як повідомили правоохоронці, інцидент стався під час проведення поліцейськими разом із представниками ТЦК заходів з оповіщення населення. Вони перевірили документи у мешканця села Роздільнянської ОТГ і з’ясували, що він перебуває в розшуку за порушення правил військового обліку.
«У цей момент група знайомих чоловіка на двох автомобілях перегородила дорогу службовому автомобілю поліції та почала бити його металевою арматурою, внаслідок чого пошкодила транспортний засіб», — заявили в обласній поліції. Одного порушника поліцейські затримали та повідомили йому про підозру в опорі співробітнику правоохоронного органу під час виконання службових обов’язків (ч. 2 ст. 342 Кримінального кодексу України). Максимальне покарання за цей злочин – два роки позбавлення волі. Наразі правоохоронці встановлюють інших учасників події.
СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ!
Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter
 |
После окончания войны нужно будет обязательно провести люстрацию работников ТЦК и полиции. Причём не такую люстрацию, как при Ющенко, а настоящую, с обязательным отделением головы от туловища
Відповісти
|
 |
Поки йде війна, зрадників слід стріляти!
Відповісти
|
 |
Тобто Ви отак відкрито закликаєте до вбивства в т.ч. Найпотужного?
Відповісти
|
 |
Надпотужного Израиль не выдаст. К сожалению
Відповісти
|
 |
Пошёл ты на х.й пи.дор.сьебался в пиндосию, сосешь х.уи у негров и учишь тут патриотизму. Вафлер гнилой долинта
Відповісти
|
 |
Граждане толпой на двух машинах яростно ломились в бусик тцк 😁 Полиция и тцк препятствовали в меру сил этому беззаконию, ведь нельзя же ловить людей на улице!!! Только в рекрутинговых центрах ). Теперь то уже все будет по закону 😁
Відповісти
|
 |
СМЕРТЬ РОССИЙСКИМ ОККУПАНТАМ! Очень правильное завершение статьи.
Відповісти
|
 |
Где обещанные 7000 долларов в месяц? С какого перепоя решили, что этот мужчина военнообязанный? Я смотрю видео, выскакивают уроды тцк, ни документы не спрашивают ничего сразу бросают в бус. Так и я, не военнообязанный реально могу оказаться бус и ноль. И никому ничего не докажешь потом, если в живых останешься.
Почему мобилизация не касается чинуш, а там полно дебилов, без образования, не касается прокуроров, судей, всяких тыловых силовиков и их родичей «бизнесменов», воруют и жрут из бюджетного корыта и зарплаты миллионные, а не 20 тысяч гривен.
Эти пи.доры и должны защищать свое корыто. Они всю жизнь воровали и орали- именем Украины.
В ВОВ, все дети членов Политббро ЦК КПСС, а это была запредельная номенклатура ушли воевать на фронт.
Вме три сына Сталина не побежали в США и в Монако, а ушли воевать. Они сражались за Родину.
Почему всякое говно не подлежит мобилизации? Ежемесячно 30 тысяч потерь убитыми и ранеными. Вот ветераны с ранениями легко заменят всю эту шоблу у бюджетного корыта.
Відповісти