|
17 жовтня 2023, 20:54 Читать на русском
В Одеській області з підприємства вкрали велику суму виручкиНевідомий зловмисник вкрав 110 тисяч гривень з офісу компанії «Добробут» у селі Глибочок у Подільському районі. Як повідомили «Думській» у правоохоронних органах, злодій уночі через відчинені двері зайшов у службове приміщення. На місці інциденту працювала слідча група. Відкрито кримінальне провадження за 185-ю статтею (крадіжка). Злодія розшукують. Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter Новини по цій темі: 12 серпня 2025: Як у кіно: в Одесі затримали драгдилера з партією психотропів на 20 мільйонів (фото) 4 серпня 2025: Експертизу не зробили, камери не подивилися: одеські волонтери скаржаться на саботаж поліції у розслідуванні вбивства собаки 29 липня 2025: В Усатово Одеської області сталася перестрілка: поліція працює на місці (відео, оновлено) 28 липня 2025: П'яний на "Ягуарі" або гіпертонік? Звільнений топ-посадовець одеської поліції хоче повернутися на службу |
Статті:
В распоряжение «Думской» попал список скандальных случаев, связанных с полицейскими области. И это уже больше похоже не на отдельные эпизоды, а на системную криминальную хронику в погонах. Читать дальше По предварительным данным следствия, пострадали два человека, которые находились в салоне автомобиля. Им оказывается необходимая медицинская помощь. Читать дальше |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||