Двоповерховий «офіс» замість наливайки: в Одесі Аваков судиться з мерією за самобуд


Судові баталії за двоповерхову будівлю в Серединному сквері тривають в Одесі.

Як передає кореспондент «Думської», мерія намагатиметься визнати її незаконною, а її власники — відчайдушно чинять опір.




Роман Борисович Аваков і Станіслав Федорович Розуменко проходять відповідачами в цілій низці справ, пов'язаних із цією будівлею.

Якщо коротко — у 2017-му в Серединному сквері замість звичної вже наливайки почали зводити цілком капітальну будову. Сьогодні це вже двоповерховий об'єкт, збудований доволі добротно.

При цьому все вказує на те, що приміщення стоїть порожнє, хоч і поставлене на сигналізацію. Другий поверх має вигляд радше літнього майданчика. Можливо, спочатку там планували робити кафе.

Афера з перетворенням кіоску на капітальну будову почалася набагато-набагато раніше зовсім іншими людьми. Торговий павільйон (читай наливайку) побудували 1998 року. Пізніше Осипенко В.П. продав її Осипенку Д.В. У 2006-му продавець (мабуть батько) звернувся до суду, щоб визнати договір недійсним, залишивши за ним право власності на вже нежитлове приміщення.

«Продавець продає, а покупець купує торгівельний павільйон, загальною площею 30 кв. м, що розташований за адресою: АДРЕСА_1, і який належить продавцю на праві власності за договором купівлі-продажу 5198 від 25 вересня 2006 року.

Згідно з пунктами 2.1, 2.2 Договору зазначений у цьому договорі об'єкт продається за 10 000,00 грн. Оплата за об'єкт за цим Договором здійснюється покупцем шляхом передачі 100% вартості відчужуваного нежитлового приміщення продавцю протягом п'яти днів після підписання цього Договору, тобто до 04 жовтня 2006 року».

І не думайте, що це сімейні розбірки і суворий батя покарав сина. Це схема. Є наливайка — без натяку на документи й статус. Її продають — навіть без нотаріуса. Просто договір між двома громадянами. Після угоду розриває суд, і він же дає право власності одній зі сторін. Вуаля — на підставі цього ти вже отримуєш об'єкт із документами. Це вже не якийсь там МАФ - а капітальна будова. Років 20 тому така схема була не рідкісною.

У підсумку, справа пройшла багато разів різні інстанції, доходила до Верховного суду, зовсім нещодавно її повернули на повторний розгляд в апеляцію. При цьому нинішній власник уже не наливайки, а майже «офісної будівлі» Роман Аваков виступає там як третя особа. Він як мінімум третій покупець нашого об'єкта.

Ось і виходить, що, з одного боку, прокуратура намагається вибити ґрунт з-під ніг авторів схеми, які «перетворили» наливайку на капітальний об'єкт за документами. А ДАБК — у підприємця, який цей «об'єкт» купив і перебудував у вже двоповерховий.

При цьому перспективи повернути землю місту, а саму будову (яка досі стоїть пусткою) знести — вельми туманні, каже юрист Олександр Іванов.

«Справа дуже заплутана і досить стара. Я зміг так поверхово вивчити рішення судів та інші документи, оскільки тягнеться це все з 2006 року. А окремі епізоди — з 98-го навіть. Спосіб, у який сім'я вирішила узаконити МАФ водночас хитрий, і поширений на той час. Будинок Павлових отримав землю схожим чином. У нашому випадку батько і син максимально постаралися заплутати справу. Там було вже і кілька перепродажів було, і кілька інших судових рішень, хтось там уже помер у цьому всьому ланцюжку. Зараз Верховний суд повернув справу на повторний апеляційний розгляд. Складно сказати, які перспективи. На практиці дуже рідко це закінчується тим, що об'єкт зноситься і приводиться до первісного вигляду, земля повертається до міста. Як правило, це все затягується на багато років. Потім у якийсь момент просто заносяться гроші кому треба, чи то в прокуратурі, чи то в мерії. Простіше кажучи, велика ймовірність, що когось просто обілетять», — пояснив Іванов.

Приміщення за адресою Серединський сквер, 1 - дуже цікаве. По-перше, будівель із такою адресою щонайменше дві - та, про яку йдеться, і навпроти, де вже багато років мешкає «Мир подшипников». Так чи інакше, за цією адресою в різних квартирах(!!!) зареєстровано десяток компаній.

За документами у 2008-му тут була молодіжна організація Партії регіонів. Повністю назва звучить хитромудро: громадська організація «Одеська міська організація Всеукраїнської громадської організації молоді регіонів України».


СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ!












Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter


Новини по цій темі:





Коментар отримав забагато негативних оцінок
Сергей Пахомов
Забавно, что про общественный туалет заговорил старый спамер, который гадит под каждой новостью на этом сайте. Ты из идеологических побуждений превращаешь Думскую в помойку? Или получаешь оплату за свой "труд"?
   Відповісти    

Рона
В голове у кого-то вместо мозгов общественный туалет. И хочет этих туалетов кругом. Вместо того, чтобы почистить мозги. Или шо там, вместо них..
   Відповісти    
Неравнодушный
Да, в миллионном городе должно быть достаточное количество общественных туалетов. В Одессе их явно мало.
   Відповісти    

george push
Ну, оно действительно похоже на туалет.
   Відповісти    
НЕКОЛОРАД
И таких объектов в городе — тысячи… Труханов только на таких вещах должен быть давно мультимиллионером…
   Відповісти    
Цахес2
Мелко думаете
   Відповісти    

   Правила



24 червня
16:37 Цирк на льоду представляє «Крижаний Оскар»: шоу, де трюки виконуються без дублерів та монтажних склейок (на правах реклами)
14:33 Мільйони за вікенд: на одеському узбережжі штрафи принесли більше доходу, ніж оплата паркування фотографии
3
12:35 Квартири для сиріт із завищеною ціною: колишньому чиновнику одеської мерії повідомили про підозру
6
10:19 Військовий на пенсії передавав дані колишньому підлеглому, який став російським комбатом: в Одесі затримали агента фсб фотографии
10
08:43 Нова модель оборони України: що відбувається на фронті та чи можна говорити про перелом? (колонка)
18
23 червня
21:42 Ще один храм в Одесі перейшов до ПЦУ: там виявили ікони російських царів та символи «руського міра» (відео) видео
16
20:28 Не ухилянтами єдиними: одеських комунальників підозрюють у привласненні 2 млн грн під час розбирання неіснуючих завалів
1
18:10 Не плутайте відкритий пляж із безпечним: поки ви дивитеся на шахеди, вони вбивають (колонка редакції)
16
17:02 Студентська банківська картка для стипендії: комфорт та додаткові вигоди (новини компаній)
15:00 Отруїли собак і палять пластик: під Одесою організували незаконне звалище біля Аджалицького лиману фотографии
6
13:29 На одеському пляжі осколок дрона влучив жінці в шию: вона померла (відео з місця трегедії) видео
24
12:01 Росіяни тікають: Сили оборони очистили від ворога останній шматок Миколаївщини
6
10:55 У центрі Одеси будівля, зруйнована ракетою, «приросла» ще одним поверхом: архітектори говорять про порушення, проектувальник не бачить проблем (фото) фотографии
6
09:09 На Одещині заслужений будівельник України захопив ділянку та збудував там курник із гаражем
3
22 червня
21:36 «Заробили» на дитячій творчості: одеська чиновниця і двоє комерсантів привласнили 12 млн грн фотографии
2




Статті:

Борщ по-корейски, в плену у льда и спасение пальца: как одессит в Антарктике рыбу измерял

«Царица посадок»: одессит с позывным Нео доходчиво рассказывает о том, что такое пехота!

Оазис реформы или образовательные пустыни? В Одессе хотят вдвое сократить количество школ со старшими классами





17:32
Не фиксируется
3243


17:26
Один в море летает рядом с берегом Пивденное/Фонтанка
32121


17:15
Не фиксируются
474221


17:06
Летят в сторону Доброслава
6325


17:00
Пивденное/Беляры шахеды
504511


16:59
Увага. ПОВІТРЯНА ТРИВОГА
1


16:36
Что творится в одесской полиции?

В распоряжение «Думской» попал список скандальных случаев, связанных с полицейскими области. И это уже больше похоже не на отдельные эпизоды, а на системную криминальную хронику в погонах.

Читать дальше

13:54
Вечерний взрыв в автомобиле на улице Университетской в Одессе СБУ квалифицировала как террористический акт и уже открыла соответствующее уголовное производство.

По предварительным данным следствия, пострадали два человека, которые находились в салоне автомобиля. Им оказывается необходимая медицинская помощь.

Читать дальше

13:48
Где-то еще делают нашу одесскую оригинальную закуску?










Думська в Viber
Ми використовуємо cookies    Ok    ×