|
19 жовтня 2023, 19:38 Читать на русском
В Одесі затримали двох шахраїв, які нажилися на 133 тисячі доларівПоліція затримала двох одеситів, які видурили у двох підприємниць 133 тисячі доларів. У поліції повідомили, що перша жертва віддала фігурантам 44 тисячі доларів, а потім ще 14 тисяч нібито за допомогу в оформленні українського громадянства для її чоловіка. Другій жінці вони обіцяли, що нібито їхні знайомі ІТ-фахівці зможуть за 300 тисяч доларів створити освітню онлайн-платформу. Оскільки у постраждалої було лише 75 тисяч, шахраї запропонували їй вкласти гроші в криптобіржу та отримати швидкий заробіток. Після перерахування грошей жінка отримала крипто-монети, які не мають жодної реальної вартості на ринку. Пособники втекли і встигли розтратити отриману кругленьку суму грошей на свої потреби. Тепер їм загрожує до п'яти років в'язниці за 190-ю статтею Кримінального кодексу України (шахрайство). Фігурантів ув'язнили в СІЗО. Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter Новини по цій темі: 12 серпня 2025: Як у кіно: в Одесі затримали драгдилера з партією психотропів на 20 мільйонів (фото) 4 серпня 2025: Експертизу не зробили, камери не подивилися: одеські волонтери скаржаться на саботаж поліції у розслідуванні вбивства собаки 29 липня 2025: В Усатово Одеської області сталася перестрілка: поліція працює на місці (відео, оновлено) 28 липня 2025: П'яний на "Ягуарі" або гіпертонік? Звільнений топ-посадовець одеської поліції хоче повернутися на службу |
Статті:
В распоряжение «Думской» попал список скандальных случаев, связанных с полицейскими области. И это уже больше похоже не на отдельные эпизоды, а на системную криминальную хронику в погонах. Читать дальше По предварительным данным следствия, пострадали два человека, которые находились в салоне автомобиля. Им оказывается необходимая медицинская помощь. Читать дальше |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Не уклонистами едиными: одесских коммунальщиков подозревают в присвоении 2 млн грн на разборе несуществующих завалов
Отравили собак и жгут пластик: под Одессой организовали незаконную свалку возле Аджалыкского лимана
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||