В Одессе и области на полтора месяца ограничат вылов бычка
С 1 мая по 15 июня в Одессе и области будут действовать ограничения на вылов бычка. Рыбоохранный патруль сообщает, что это связано с периодом нереста рыб.
Рыбачить на бычков можно будет только с берега, любительскими удочками не более чем на два крючка или спинингом с одной искуственной приманкой. Ограничения распространяются на промышленный и любительский вылов в акватории Черного моря, на Тилигульском, Шаболатском и Сухом лиманах, вершинах Григорьевского и Дофиновского лиманов.
Заметили ошибку? Выделяйте слова с ошибкой и нажимайте control-enter
 |
Рибалка дуже корисна для здоровlя.По-перше це отримання вітаміну Д3 від ранкового Сонця,по друге-це природна тиша у лодці, по-третє корисний дієтичний продукт-багатий на фосфор, кальцій, магній.
Ответить
|
 |
А на Привозі вже нарибалили на кілька місяців наперед
)
Ответить
|
 |
Яким чином міна попаде в Тилігульський лиман? Це так, аби службу показати. Правда, в цьому лимані бичка і так не стало з тих пір, як добавили морської води. А Привоз то св'яте!
Ответить
|
 |
Бычка как мусора всегда было Смысл этой имитации бурной деятельности
Ответить
|
 |
В тому і справа, шо БЫЛО! Не далі, як минулим літом ходив по берегу біля Кордона- там і малька, якого колись неміряно було, не бачив. Як і «креведок». До війни, в 21-му за кільки годин на воді жодного бичка, тому не треба про мусор, добре? Я з 90-х там ловив бичка щорічно, тому ситуацію знаю.
Ответить
|
 |
Нехай у Кошари на Тилігу́льський лиман — риб інспекція поїде там все узбережжя посипане сітками та вентерями навіть у заборону лову, а люди у воду бояться зайти, щоб не заплутатися у сітках!
Ответить
|
 |
Так то- сітки, а не вудочки з берега! Який дурень ловить бичка в цьому лимані з берега, коли там від берега 100 метрів глибини по помідори? Яку небезпеку може являти собою для оборони країни рибалка на надувному човні? От хіба для привозних захисників природи. А рибінспекції там нічого робити, принесуть самі рибалки аж додому!
Ответить
|
 |
Ото новина! І що змінилось в правилах рибальства за останні 10+ років?
Ответить
|
 |
Правила від 22.11.22 №924 МАП- на Тилігулі нерест з 01.05 по 15.06. Там же і норми вилову.
Ответить