В «Інфоксводоканалі» пояснили, чому при знеструмленні насосних станцій можливі перебої з водопостачанням (суспільство)


Деякі водопровідні насосні станції філії «Інфоксводоканал» продовжують потрапляти під екстрені та стабілізаційні відключення електроенергії. Внаслідок цього, споживачі при відключеннях електрики залишаються й без водопостачання. Йдеться передусім про мешканців житлових масивів Таїрова, Ленселище, Застава 1, Застава 2, Слобідка, Більшовик, Міжлимання.

Для розв'язання цієї проблеми та забезпечення споживачів водою при відключеннях електрики на низці насосних станцій водоканалу, там де дозволяє потужність, були встановлені сучасні дизельні генератори.

Проте, використання джерел автономного живлення не гарантує цілодобового водопостачання, до якого звикли споживачі «Інфоксводоканалу», та викликає запитання: чому вода постійно зникає на годину.

Це пояснюється технологічними умовами роботи самих насосних станцій. Будь-яка зупинка обладнання, після навіть короткочасного знеструмлення та переведення його на резервне живлення від генератора, потребує певного часу. Насосна станція перезапускається, до того ж потрібен проміжок часу для наповнення водою трубопроводів по місту.

Така ж сама пауза у водопостачанні відбувається і при зворотному переході від живлення від генератора на основне від електромережі.

Будь-який відступ від технологічних вимог у цій процедурі може призвести до аварійних ситуацій на водопровідних мережах.

Тому звертаємось до споживачів із проханням поставитися з розумінням до ситуації, коли при відключеннях електроенергії та використання генераторів вода з’являється не одразу.

Своєю чергою, співробітники «Інфоксводоканалу»продовжують працювати у режимі 24/7, щоб місто постійно було з водою.


СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ!


Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter




Коментар отримав забагато негативних оцінок
Andrey V
Дурак что-ли?! А что ты будешь качать этими многоквартирными насосами из пустой трубы? Подачи с водозабора нет, т.к. нет электричества, а значит, жители многоквартиных домов сосут не воду из магистрали, а сосут писю(метафора).
   Відповісти    

Adam Viter
Скільки промислових електрогенераторів не дай владі Зеленського, для порятунку міст мільйонників, — усе марно.
З перших днів звільнення Порошенко завіз в Херсон мобільну  пекарню, промисловий електрогенератор, установку для фільтрування води, муку, і буквально все необхідне, щоб випікати безкоштовний хліб до перемоги. Влада Зеленського як могла вставляла палки в колеса і гальмувала цей процес, але — СВІЙ хліб у Херсоні печеться кожен день. На ньому – наш тризуб. Тримаю цю свіжу, запашну хлібину у руках і серце радіє. Він – легендарний. Бо виготовлений золотими руками дівчат із ГО «Справа Громад» попри усі перешкоди. Вони самі «відвоювали» приміщення, «видобувають» електроенергію, воду. Щоб чітко за графіком – двічі на день – забезпечувати хлібом блокпости, станції переливання крові, бригади і місцевих жителів. А черга за херсонським хлібом стоїть уже із інших областей.
Ми думали, що з Києва будуть возити хліб у Херсон, але мені здається, що навпаки))


   Відповісти    
rss911
Дивуюся, дивуюся, та ще раз дивуюся…і коли це Пєтюня вЧоколадний усе встигає?..починаючи з 2014-го, коли він поперед(-у) добробатів та усіх інших захисників, — країну рятував…
   Відповісти    
Andrey V
Не по поводу воды, но по поводу света. Сегодня утром не успел дочитать радостную новость о том что во всех областях отменили лимиты и графики из-за достаточной генерации, как ровно в 09:03 отключили свет(четко в черной зоне для группы 1), а включили аж в ~ 16:30(-1, 5 часа белой зоны).Вот сейчас в 18:00 снова выключили.Так когда же открывать шампанское, если графики стабилизации отменены, а свет все-же отключают по графику, но по нему же не включают?Риторическкий вопрос.
Сторонникам написать тут %уйню типа «Они сволочи продают в Молдову и Румынию, а нас специально отключают', хочу отдельно! Если ты сyka такой умный, то прочитай условия договора, он есть в открытом доступе. Там идет речь  в первую очередь о продаже исключительно избыточной генерации! На сегодняшний день украина обязана согласно договорам поставлять определенное количество мВт/ч, но импортируем мы уже намного больше.Молдова шикарно себя обеспечивает и с ГЭС и с ГЭЭС.
   Відповісти    
rss911
Сегодня утром не успел дочитать радостную новость о том что во всех областях отменили лимиты и графики из-за достаточной генерации…(с)
…………………
А где такое писали, если не секрет?..
   Відповісти    

ChandlerBing
А слабо реализовать это как в обычных ТРЦ? Чтобы при отключении света было несколько секундное обесточивание и вслед за ним включались генераторы?
   Відповісти    
ПнАлВч
Для цього повинні бути не прості генератори з китаю, а складніші- в гарячому резерві, купа автоматики і т.п.А це все- гроші, які з кого брати і як? 
   Відповісти    

ПнАлВч
Та ви шо??? Вам в 75-й школі не казали, що навіть в США повно продукції з Китаю, в Європі не менше?
   Відповісти    
Raptor
Аналыч, не тупи, я к твоей 75 школе никакого отношения не имею. Ты бы лучше фотки этих генераторов посмотрел, когда протрезвеешь после стекломмоя.
   Відповісти    
   Правила



24 червня
08:43 Нова модель оборони України: що відбувається на фронті та чи можна говорити про перелом? (колонка)
23 червня
21:42 Ще один храм в Одесі перейшов до ПЦУ: там виявили ікони російських царів та символи «руського міра» (відео) видео
13
20:28 Не ухилянтами єдиними: одеських комунальників підозрюють у привласненні 2 млн грн під час розбирання неіснуючих завалів
1
18:10 Не плутайте відкритий пляж із безпечним: поки ви дивитеся на шахеди, вони вбивають (колонка редакції)
16
17:02 Студентська банківська картка для стипендії: комфорт та додаткові вигоди (новини компаній)
15:00 Отруїли собак і палять пластик: під Одесою організували незаконне звалище біля Аджалицького лиману фотографии
4
13:29 На одеському пляжі осколок дрона влучив жінці в шию: вона померла (відео з місця трегедії) видео
24
12:01 Росіяни тікають: Сили оборони очистили від ворога останній шматок Миколаївщини
6
10:55 У центрі Одеси будівля, зруйнована ракетою, «приросла» ще одним поверхом: архітектори говорять про порушення, проектувальник не бачить проблем (фото) фотографии
6
09:09 На Одещині заслужений будівельник України захопив ділянку та збудував там курник із гаражем
3
22 червня
21:36 «Заробили» на дитячій творчості: одеська чиновниця і двоє комерсантів привласнили 12 млн грн фотографии
2
19:55 Гостював в Одесі та бере участь у випробуваннях ППО: іспанський фрегат тестує дрон-перехоплювач фотографии видео
2
18:18 Літній вечір емоцій: Pianoбой повертається з великим концертом (на правах реклами)
1
16:27 В Одесі з’явилися «дерева пам’яті» на честь загиблих військових та мирних жителів (фото) фотографии
5
14:10 В Одесі помітили сарану: звідки з’явилися комахи та чи існує загроза фотографии
6




Статті:

Борщ по-корейски, в плену у льда и спасение пальца: как одессит в Антарктике рыбу измерял

«Царица посадок»: одессит с позывным Нео доходчиво рассказывает о том, что такое пехота!

Оазис реформы или образовательные пустыни? В Одессе хотят вдвое сократить количество школ со старшими классами





17:32
Не фиксируется
3243


17:26
Один в море летает рядом с берегом Пивденное/Фонтанка
32121


17:15
Не фиксируются
474221


17:06
Летят в сторону Доброслава
6325


17:00
Пивденное/Беляры шахеды
504511


16:59
Увага. ПОВІТРЯНА ТРИВОГА
1


16:36
Что творится в одесской полиции?

В распоряжение «Думской» попал список скандальных случаев, связанных с полицейскими области. И это уже больше похоже не на отдельные эпизоды, а на системную криминальную хронику в погонах.

Читать дальше

13:54
Вечерний взрыв в автомобиле на улице Университетской в Одессе СБУ квалифицировала как террористический акт и уже открыла соответствующее уголовное производство.

По предварительным данным следствия, пострадали два человека, которые находились в салоне автомобиля. Им оказывается необходимая медицинская помощь.

Читать дальше

13:48
Где-то еще делают нашу одесскую оригинальную закуску?










Думська в Viber
Ми використовуємо cookies    Ok    ×