|
20 грудня 2022, 19:25 Читать на русском
На Чернігівщині СБУ виявила залишені окупантами схрони зі зброєюУкраїнські правоохоронці продовжують знаходити зброю та боєприпаси, які кинули російські війська під час весняного відступу з північних регіонів. У СБУ повідомили, що під час проведення контрдиверсійних заходів у прикордонних районах Чернігівщини зібрали велику кількість ворожих трофеїв. Серед знахідок — десятки ящиків із боєприпасами, зокрема з ракетами для реактивних систем залпового вогню та протитанкових комплексів. В одному з населених пунктів Менської ОТГ виявили майже 300 артилерійських снарядів і ракет для РСЗВ «Град». Неподалік у лісосмузі знайшли понад 100 ракет для протитанкових гранатометів. Крім того, в районі колишнього блокпосту окупантів було знайдено кулемет Калашникова і понад 1,5 тисячі набоїв до нього. У Крюківському районі в покинутому будинку знайшли гранатомет РПГ-26 і майже 300 патронів різного калібру. Усі ворожі «подарунки» передали на озброєння Сил оборони України. СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ! Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter |
Статті:
В распоряжение «Думской» попал список скандальных случаев, связанных с полицейскими области. И это уже больше похоже не на отдельные эпизоды, а на системную криминальную хронику в погонах. Читать дальше По предварительным данным следствия, пострадали два человека, которые находились в салоне автомобиля. Им оказывается необходимая медицинская помощь. Читать дальше |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Видео: Еще один храм в Одессе перешел в ПЦУ: там обнаружили иконы российских царей и символов «русского мира» (видео)
Не уклонистами едиными: одесских коммунальщиков подозревают в присвоении 2 млн грн на разборе несуществующих завалов
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||