Удар балістикою по Одесі: в одного з постраждалих зупинялося серце, п`ятеро — у важкому станіП'ятеро людей, які постраждали внаслідок вчорашньої атаки балістикою по житловому кварталу Одеси, перебувають зараз у важкому стані. Як повідомив голова обласної військової адміністрації Олег Кіпер, у двох із них відірвані кінцівки. «Вночі в одного з постраждалих поліцейських зупинялося серце, але наші дивовижні лікарі змогли повернути його до життя», — додав голова ОВА. Він зазначив, що 23 людини наразі залишаються в лікарнях, серед них троє дітей у стані середнього ступеня тяжкості. Усі інші постраждалі продовжують лікування вдома. Олег Кіпер наголосив, що сім'ям загиблих нададуть допомогу на поховання. Нагадаємо, що внаслідок атаки загинули десять осіб — семеро поліцейських, медик і двоє місцевих жителів, а постраждали — 55. СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ! Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter
Новини по цій темі: 5 червня: Одесу атакували "африканські" шахеди: що це за серія дронів і чому вона небезпечніша за звичайні? 28 травня: Балістика проти закруток: в Одесі зруйновано одне з найстаріших промислових підприємств (фото) 26 травня: По порту Одеси вперше вдарили занурювальні дрони: чекаємо на масовану та комбіновану атаку |
Статті:
В распоряжение «Думской» попал список скандальных случаев, связанных с полицейскими области. И это уже больше похоже не на отдельные эпизоды, а на системную криминальную хронику в погонах. Читать дальше По предварительным данным следствия, пострадали два человека, которые находились в салоне автомобиля. Им оказывается необходимая медицинская помощь. Читать дальше |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||