|
22 червня 2023, 11:18 Читать на русском
У наркоаграрія з Одеської області вилучили понад тисячу кущів конопель: йому загрожує до семи років в`язниціЖителя Болградського району, який вирощував коноплі для подальшого продажу, викрили правоохоронці. Як повідомили у пресслужбі поліції Одеської області, під час комендантської години патруль зупинив автомобіль із причепом у селі Баннівка під керуванням 56-річного чоловіка, який перевозив мішки з кущами конопель. З машини та за місцем проживання правопорушника поліцейські вилучили загалом 1101 кущ нарковмісної рослини та відправили на експертизу. Слідчі з'ясували, що чоловік вступив у змову з поки що невстановленою особою, і вони разом виростили в трьох теплицях, які належали затриманому, коноплю та зібрали врожай. Фігуранту повідомили про підозру за ч. 2 ст. 310 КК України. Йому загрожує від трьох до семи років позбавлення волі. Наразі підозрюваного затримано. Вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу. Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter Новини по цій темі: |
Статті:
В распоряжение «Думской» попал список скандальных случаев, связанных с полицейскими области. И это уже больше похоже не на отдельные эпизоды, а на системную криминальную хронику в погонах. Читать дальше По предварительным данным следствия, пострадали два человека, которые находились в салоне автомобиля. Им оказывается необходимая медицинская помощь. Читать дальше |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||