Труханов признал, что одесские врачи работают на пределе


Медицинский персонал одесских больниц, занимающийся лечением больных COVID-19, работает на пределе физических сил.

Об этом на аппаратном совещании в мэрии заявил городской голова Геннадий Труханов.

По словам мэра, никогда еще медикам не приходилось так трудно, как сегодня.

«Да, были сезонные обострения, но проходило месяц-два, ситуация налаживалась. Сегодня же все наоборот: невероятное напряжение, и горизонта не видно, вот в чем сложность», — отметил он.

Труханов призвал все службы города всячески идти навстречу врачам, подставлять плечо в любой ситуации.


СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ!


Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter


Новини по цій темі:





irylya-m@ukr.net
Гєна, подставь плєчо, продай фсє свойо сємєйноє імущєство і отдай дєньгі врачам.
   Відповісти    
irylya-m@ukr.net
… На заслужєнний отдих пєрєд вєчним покоєм.
   Відповісти    
Лейба Бронштейн
Геша лучше 10 лет отсидит, но с ворованным не расстанется.
   Відповісти    
klever
klever 22 жовтня 2020, 15:04     +12      
«Да, были сезонные обострения, но проходило месяц-два, ситуация налаживалась. Сегодня же все наоборот: невероятное напряжение, и горизонта не видно, вот в чем сложность»
Сказал чувак, который с размахом провел «день города»
   Відповісти    
Pens
Pens 22 жовтня 2020, 15:15     +4      
Врачи, медсестры! Напишите хоть ЗДЕСЬ: выплачивают-ли вам «короновирусные»? Слышал, что нет, или не везде! Мед.профсоюзы молчат! Руководство говорит — не нравится, увольняйтесь!
Полиция за вирус получает, и не плохо!
   Відповісти    
Adam Viter
Петро Порошенко
Cьогодні отримав негативний результат тесту. Завтра повертаюся до роботи.
Особлива глибока подяка доктору Ользі Голубовській. І не тільки за те, що вилікувала мене особисто. Вже сім місяців пані Ольга без вихідних, ледве чи не цілодобово самовіддано захищає українців від коронавірусу. Крім лікарської практики, веде велику роз’яснювальну, просвітницьку роботу. Прошу, в інтересах вашої безпеки прочитайте її сьогоднішній пост. Дослухайтеся до її порад та рекомендацій так, як це робив я. 
Дякую всім медикам нашої країни, які роблять і можливе, і неможливе, як професіонали і просто відважні жінки й чоловіки. Це – подвиг. Ви справжні захисники України. Вітаю вас із цим прийдешнім святом. Дякую усім прихильникам за підтримку – то були найкращі ліки.
Зичу усім здоров’я. А щоб це побажання справдилося, треба поставити правильний діагноз непрофесійним діям чи злочинній бездіяльності влади, як центральної, так і місцевої. Зрозуміти, як кожному з нас убезпечитися від пошесті… Коли Президент та Уряд такі безпорадні, такі немічні, такі безвідповідальні.
Наша команда реалізовує велику благодійницьку програму. 50 апаратів ШВЛ, 157 000 захисних костюмів для медиків, 10 000 захисних окулярів, десятки й десятки тисяч тестів… І ми продовжуємо допомагати та захищати. Та опозиція не може підмінити собою владу. Ми можемо лише ставити їй вимоги і надавати рекомендації, щоб пом’якшити жахливі наслідки її кричущої некомпетентності, яка лежить в основі її дитячої безпорадності.

✅ Слід подбати про захист лікарів. Застрахувати їх, забезпечити костюмами, не затримувати передбачені законом трьохсотвідсоткові доплати.

✅ На рівні Президента та Уряду, місцевої влади розробити стратегію подальшої боротьби з коронавірусом, розраховану як мінімум на 2021 рік.

✅ Ми вимагаємо звіту Кабміну щодо розкрадання антиковідних коштів. Повернути у Фонд боротьби з коронавірусом незаконно вилучені 35 мільярдів.

✅ Слід розривати ланцюги поширення хвороби. Зробити тестування доступним для всіх, а не для тих, хто може за це платити скажені гроші. В першу чергу безшкотовно тестувати лікарів та вчителів.

✅ Повернути 5 мільярдів, вилучених при секвестрі в освіти. Направити їх на захист дітей та педагогів, на технічне забезпечення дистанційного навчання.

✅ Уряд зобов’язаний запустити вітчизняні лінії виробництва засобів індивідуального захисту високої якості за максимально низькою ціною. Нарешті у кожній області, місті, громаді слід створити локальний фонд протидії коронавірусу і прийняти відповідні програми, розраховані не менше, ніж на рік.

Влада діє за принципом «спасение утопающих – дело рук самих утопающих». Тому багато що залежить від нас самих. Нікому не бажаю того, що сам у ці дні переживаю. Вдягайте маски, і не на кадик, а на обличчя. Мийте руки. З милом і ретельно.

Дотримуйтеся дистанції. Наобнімаєтеся ще і націлуєтеся, були б живі та здорові. Подумайте про безпеку рідні та ближніх. І тоді все буде добре.

Переможемо і ковід-19, і зе-19. І коронавірус, і вірус дилетантства та непрофесійності.

І перший крок – це одягти маску і прийти на місцеві вибори 25 жовтня. Із дотриманням соціальної дистанції проголосувати за професійну команду в кожній області, місті, ОТГ і районі.


   Відповісти    
Adam Viter
Це команда Порошенко під час війни і окупації ворога в Криму і Донбасі реформувала первинну ланку медицини по всій Материковій Україні.
Тому сімейні лікарі справляється із епідемією COVID-19.
За таке прозорливе втілення реформ, що сьогодні рятує Народ України всіх національностей, дають найвищі нагороди Держави.
   Відповісти    
DarkAngel
Что-то Петро исхудал. Плохо выглядит, очень плохо.
   Відповісти    
Лейба Бронштейн
Сел на диету.Готовится к сроку.
   Відповісти    
C. Cattani
Дыркин алкоголизм ее точно не красит
   Відповісти    
Ричард
«По словам мэра, никогда еще медикам не приходилось так трудно, как сегодня».

Именно поэтому в соседней новости Геннадий Леонидович «помогает» врачам, присутствуя на официальных мероприятиях без маски, без соблюдения дистанции и пропагандируя именно такое отношение у своих избирателей.

https://dumskaya.net/news/v-odesskoy…
   Відповісти    
   Правила



23 червня
18:10 Не плутайте відкритий пляж із безпечним: поки ви дивитеся на шахеди, вони вбивають (колонка редакції)
5
17:02 Студентська банківська картка для стипендії: комфорт та додаткові вигоди (новини компаній)
15:00 Отруїли собак і палять пластик: під Одесою організували незаконне звалище біля Аджалицького лиману фотографии
3
13:29 На одеському пляжі осколок дрона влучив жінці в шию: вона померла (відео з місця трегедії) видео
20
12:01 Росіяни тікають: Сили оборони очистили від ворога останній шматок Миколаївщини
4
10:55 У центрі Одеси будівля, зруйнована ракетою, «приросла» ще одним поверхом: архітектори говорять про порушення, проектувальник не бачить проблем (фото) фотографии
5
09:09 На Одещині заслужений будівельник України захопив ділянку та збудував там курник із гаражем
3
22 червня
21:36 «Заробили» на дитячій творчості: одеська чиновниця і двоє комерсантів привласнили 12 млн грн фотографии
2
19:55 Гостював в Одесі та бере участь у випробуваннях ППО: іспанський фрегат тестує дрон-перехоплювач фотографии видео
2
18:18 Літній вечір емоцій: Pianoбой повертається з великим концертом (на правах реклами)
1
16:27 В Одесі з’явилися «дерева пам’яті» на честь загиблих військових та мирних жителів (фото) фотографии
5
14:10 В Одесі помітили сарану: звідки з’явилися комахи та чи існує загроза фотографии
6
12:04 Мерія взялася за занедбані ставки Дюківського саду: матеріали передали до прокуратури та екоінспекції
7
10:27 П’ять годин без туалету: мешканець Одещини з ДЦП розгромив військкомів у суді та вимагає компенсації за знущання
12
08:30 Нічна атака на іноземні судна біля берегів Одещини: загинув моряк, пошкоджено три суховантажі (фото) фотографии
3




Статті:

Борщ по-корейски, в плену у льда и спасение пальца: как одессит в Антарктике рыбу измерял

«Царица посадок»: одессит с позывным Нео доходчиво рассказывает о том, что такое пехота!

Оазис реформы или образовательные пустыни? В Одессе хотят вдвое сократить количество школ со старшими классами





17:32
Не фиксируется
3243


17:26
Один в море летает рядом с берегом Пивденное/Фонтанка
32121


17:15
Не фиксируются
474221


17:06
Летят в сторону Доброслава
6325


17:00
Пивденное/Беляры шахеды
504511


16:59
Увага. ПОВІТРЯНА ТРИВОГА
1


16:36
Что творится в одесской полиции?

В распоряжение «Думской» попал список скандальных случаев, связанных с полицейскими области. И это уже больше похоже не на отдельные эпизоды, а на системную криминальную хронику в погонах.

Читать дальше

13:54
Вечерний взрыв в автомобиле на улице Университетской в Одессе СБУ квалифицировала как террористический акт и уже открыла соответствующее уголовное производство.

По предварительным данным следствия, пострадали два человека, которые находились в салоне автомобиля. Им оказывается необходимая медицинская помощь.

Читать дальше

13:48
Где-то еще делают нашу одесскую оригинальную закуску?










Думська в Viber
Ми використовуємо cookies    Ok    ×