Троє жителів Одеської області стали жертвами шахраїв: один сам віддав їм 100 тисяч гривеньШахраї заволоділи великими сумами грошей у трьох жителів Одеської області — один потерпілий позбувся 227 тисяч, інший 50 тисяч, а третій 100 тисяч гривень. У правоохоронних органах повідомили «Думській», що в одному з випадків жертвою зловмисників став 33-річний одесит, який відгукнувся на оголошення про «підробіток» у Телеграмі. Чоловік нібито мав виконувати в інтернеті якісь прості завдання, вносити гроші зі своєї картки та отримувати відсотки. У результаті він перерахував шахраям 100 тис. грн. В іншому випадку, постраждала 31-річна одеситка. Їй зателефонувала шахрайка, яка представилася співробітницею «Ощадбанку» і попросила надати реквізити банківської картки. Після цього з картки жінки списали 227 тис. 449 грн. Третій потерпілий — 44-річний мешканець Крижанівки, який безрезультатно віддав знайомому 55 тис. грн за допомогу в продажу кузова автомобіля. За всіма трьома випадками відкрито провадження за ст.190 Кримінального кодексу України (шахрайство). Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter Новини по цій темі: |
Статті:
В распоряжение «Думской» попал список скандальных случаев, связанных с полицейскими области. И это уже больше похоже не на отдельные эпизоды, а на системную криминальную хронику в погонах. Читать дальше По предварительным данным следствия, пострадали два человека, которые находились в салоне автомобиля. Им оказывается необходимая медицинская помощь. Читать дальше |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||