«Там ціла кімната»: в Одесі дівчинка провалилася під землю просто на тротуарі (оновлено)
Прогулянка вулицею Іцхака Рабіна ледь не закінчилася трагедією для десятирічної одеситки: дитина провалилася під землю. Про це повідомляє ДСНС, співробітники якої врятували дівчинку з пастки.
Форс-мажор стався на вулиці Іцхака Рабіна, 19. Дівчинка з пакетом у руці йшла по тротуару, несподівано плиткове покриття під її ногами провалилося, і дитина впала в порожнечу. Очевидці кинулися на допомогу, але оцінивши побачене, вирішили не втручатися: яма була величезна, «рятувальники» не хотіли, щоб під їхньою вагою стався новий обвал, який просто поховав би дитину. Люди вели з потерпілою діалог, заспокоювали її, крім того, на телефонному зв'язку з нею був батько. На місце оперативно прибули співробітники поліції та ДСНС. Рятувальники провели швидку операцію і визволили дитину з пастки, яка могла виявитися смертельною. «Там чотири метри висоти та вісім метрів завширшки, там ціла кімната, — розповів один зі співробітників ДСНС. — Там не було ніякої діри, асфальт просто зник у неї з-під ніг. На щастя, вона падала спиною, а не головою вниз, і приземлилася на п'яту точку. Завдяки цьому й вціліла». ОНОВЛЕНО О 19:20. В «Інфоксводоканалі» повідомили, що провал стався над залізобетонним каналізаційним колектором. Це встановили за результатами технічної перевірки. «Причиною могло стати раптове руйнування верхньої частини (склепіння) колектора внаслідок агресивної корозії бетону. Під дією інтенсивних опадів та дощів це призвело до прискореного вимивання ґрунту та утворення прихованої порожнечі безпосередньо під тротуарним покриттям», — ідеться в повідомленні компанії. Наразі місце події повністю огороджено. Фахівці підприємства готуються до екстреного ремонту. Пошкоджену ділянку замінять на сучасну поліетиленову трубу. Читайте також: Таїрова заблоковано заторами: в Одесі перекрили дорогу на нещасливому місці
СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ!
Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter
 |
Вот если бы некто лысак туда провалился)
Відповісти
|
 |
А він тут яким боком, коли це все робили, зразу після його призначення? Питайте гену.
Відповісти
|
Коментар отримав забагато негативних оцінок
 |
Знаменитая трухановская плитка. Труханов, кстати, из шоблы педерастового друга костика2021, артуашки и прочих друзей коллаборантов русского мира..
Відповісти
|
 |
А у вас зам в сраканях российских все еще деревянные тротуары?
Відповісти
|
 |
Ты хотел похвалиться, что у вас в рязани в ебенях новый деревянный сортир построили, в котором ты работаешь уборщиком, да, тухес алексод?
Відповісти
|
 |
Имбецил, при чем тут плитка, если провал был? 😂 совсем старый извращенец плох
Відповісти
|
 |
Приятно что тебя карлика толстожопого скрывают минусы одесситов. Такое отношение к тебе пидагогу — не читать твой маразм и минусовать желательно, конечно, в харю твою предательскую харкнуть
Відповісти
|
 |
Шмок ты обосцанный, приятно тебе напихать херов, имбецилу. И твоей пиз добоатии шмоков птичек. Это не одесситы минусячат, а шмоки птички, всякие гомики типа педерастового друга костика2021, артуашки, ола да, антогнида где рашисты фашики.
Відповісти
|
Коментар отримав забагато негативних оцінок
 |
Просто біда з цими липовими інвалідностями. Справжні інваліди з великими потугами отримують ту групу інвалідності, яка дійсно відповідає їх стану. А прокурорські інваліди отримують великі пенсії по інвалідності, навіть бідьше ніж їх зарплати. Щось неймовірне коїться в державі і ніхто не може навести лад.
Відповісти
|
 |
Потрібен сучасний, безкомпромісний провідник Степан Бандера!
Відповісти
|
 |
Ну ты и дебил со своим Бандерой. Сдох он
Відповісти
|
 |
Что ты знаешь о Бандере? Хоть поинтересовался бы. Его до сих пор боятся на россии. Как думаешь, почему? Ведь его давно нет, а его боятся.
Відповісти
|
 |
Мне, честно, пох, что на России. Но в Украине пособника фашистов тоже очень многие не любят.
Відповісти
|
 |
Так поинтересуйся. Очень много правдивой информации в интернете. Я не хочу ролики выкладывать.
Відповісти
|
 |
Зачем мне интересоваться, что и как на России? Я лучше тебя послушаю, ты более в этой теме просвещен.
Відповісти
|
 |
Падла, здохнеш ти! Степан Андрійович Бандера буде жити, поки буде жити Україна!
Відповісти
|
 |
Судячи з вашої логіки, у вас там усі безсмертні: спочатку Ленін “живіший за всіх живих”, тепер Бандера “переживе всіх”. Уже час визначитися з напрямком вашої некрофілії — бо історичні “трупи” явно не встигають змінювати один одного у вашому пантеоні.
Відповісти
|
 |
А ты дебил со своей катькой 2, сралиным и пуйлом, тупой московский шмок.
Відповісти
|
 |
Высрал говноед -получи струю мочи и снова в срацю.
Відповісти
|
 |
Бандера тебе, как серпом по яйцам, правда, старый беззубый коротышка, Артуашка дурак. Хахаха!
Відповісти
|
Коментар отримав забагато негативних оцінок
 |
Призрак, до чого тут прокуратура? Зараз немає загального прокурорського нагляду. Я вважаю що дуже погано зробили, хоч це начеб-то і по-європейські.
Відповісти
|
 |
Жизнь человека была в опасности, ещё и ребёнка. Это конечно же не стоит никакого внимания правоохранительных органов, особенно прокуроров инвалидов, судей инвалидов, чинуш инвалидов.
Відповісти
|
Коментар отримав забагато негативних оцінок
 |
Это так, но никто ничего не будет делать до тех пор, пока не будет заявления в полицию. Хотя, сообщение в СМИ является основанием для того чтобы появилось уголовное производство. Правоохранительные органы инициативу не проявляют, ждут заявления, потом жалоб следственному судье на бездеятельность. Реформа только ухудшила ситуацию в плане реагирования на беззаконие.
Відповісти
|
 |
Это по кодексу 1960 года публикация в газете- основание для возбуждения уголовного дела. А так согласен. Реформы говно, при СССР с правопорядком было лучше.
Відповісти
|
Коментар отримав забагато негативних оцінок
 |
Почитайте ст.214 нового УПК Украины. Там всё есть.
Відповісти
|
 |
Ну и где это в действии? Вон написали. Ребёнка проверили? Может он здоровье повредил, или только прокуроры у нас все инвалиды, чтобы не отправили воевать?
Відповісти
|
 |
Хотя, это событие резонансное. Вот и давайте все вместе посмотрим как отреагируют правоохранители. Будет уголовное производство?
Відповісти
|
 |
Смотря чей ребёнок. Если быдла, к которому относят власти большинство граждан, меня тоже- ничего не будет. А ежели "илита", то будет движение.
Відповісти
|
 |
В нормальной стране семье возместили моральный и физичечкий ущерб. У нас скажут «Извините»
Відповісти
|
 |
И извините не скажут. Целый стиль выработан, кому писать шановный та з повагою, а кому отписку.
Відповісти
|
 |
Сама по себе плитка ни в чем не виновата — материал как материал. Виноваты те, кто нарушил/не соблюдал технологию устройства плиточных покрытий. Обследование не только подстилающей поверхности, но и грунта в целом — наличие пустот, наличие и оценка состояния водопровода и канализации, и т.п. Плитку ведь не на воздух стелили, а на грунт, причем сравнительно недавно, судя по её виду. Раз за это время вымыло такой объём грунта, значит сразу было что-то не в порядке, или по крайней мере были предпосылки к этому кошмару. Но торопились «освоить бабло», и вот результат. Ребенок чудом уцелел, дай бог ей здоровья на долгие годы.
Відповісти