Стрілянина на Черемушках: в Одесі невідомий поранив чотирьох співробітників ТЦК (відео) (оновлено)
Невідомий відкрив вогонь по співробітниках ТЦК під час проведення мобілізаційних заходів. Як повідомили «Думській» очевидці, інцидент стався на вулиці Космонавтів. За попередніми даними, в результаті стрілянини травми отримали чотири людини. Одного з них госпіталізовано з важким пораненням у спину. Пізніше ще троє співробітників самостійно звернулися за медичною допомогою.
Імовірно, поліція встановила квартиру, де забарикадувався стрілець. На місці працюють правоохоронні органи та екстрені служби. У поліції нам повідомили, що обставини події уточнюються, коментар буде пізніше. ОНОВЛЕНО О 21:34 Як повідомили в поліції, повідомлення про стрілянину надійшло о 19:30. Попередньо встановлено, що під час проведення працівниками районного ТЦК мобілізаційних заходів невідомий кілька разів вистрілив у їхній бік і поранив чотирьох співробітників. Правоохоронці розшукують стрільця. Інформація про штурм квартири не підтвердилася. ОНОВЛЕНО О 22:15 За даними джерел «Думської», чоловіка знайшли та затримали. ОНОВЛЕНО О 23:29 У поліції підтвердили затримання стрільця. 32-річний чоловік стріляв із пістолета Флобер. Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 114-1 КК України (перешкоджання законній діяльності Збройних сил України та інших військових формувань). Зброю відправили на експертизу.
СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ!
Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter
 |
Думская, у вас ошибка «пошкодження отримали чотири людини». Ни один человек там не пострадал!
Відповісти
|
 |
А чого ці ухилянти з ТЦК очікували? Що люди слухняно стануть м'ясом за корупціонерів та ухилянтів?
Спробуйте в США викрасти людину з вулиці. Одразу ж прострілять голову, суд виправдає самооборону й на цьому все закінчиться.
Відповісти
|
 |
Кстати, все поняли почему в статье их назвали сотрудниками? Потому что петляли ровно так же как и необученная мусорня в Киеве от стрелка. Шакалы не обратили внимания на женщин и детей, оставили их в небезопасности, находясь при исполнении. И 100% не были похожи на раненных ветеранов, что трусливыми повадками, что способностью бегать
Відповісти
|
 |
На видео бандиты в масках получившие отпор бегут. Ни один гражданский не пострадал. Может полиции заняться бандитами в масках?
Відповісти
|
 |
Пишут, что это были сотрудники Овидиопольского ртцк. Вопрос -что они делали в Одессе, если их кормовая база Овидиополь и соответствующий район?
Відповісти
|
 |
Наградить званием Героя Украины, ни в коем случае не соглашаться на неравнодушного адвоката)
Відповісти
|
 |
Звук выстрелов с травмата
Значит все будуть жить
Відповісти
|
 |
всего четверо
печалька хотя бы 4 сотни, а лучше тысяч
может тогда еврейский фашизм в образе светлого ТЦК перестанет безнаказанно шнырять в Украине???
Відповісти
|
 |
а не должно вообще быть ТЦК!! люди сами должны непрерывной очередью (мужики)идти в военкомат! -ведь враг у ворот! -подлый и коварный враг! кто если не вы защитит ваших женщин///детей///родителей?
Відповісти
|
 |
Свободная страна свободных людей. Вме на защиту мрази:судей, прокуроров, чиновников и их поганых родичей- удачоивыз бизнесменов. В этом смысл жизни украинских нищебродов, к которым отношусь и я. Но есть нюанс. Я не живу по принципу нас епут, а мы крепчаем. Я булу отвечать вам мразь адекватно, пока жив
Відповісти
|
 |
Что касательно платного секса у тебя, сколько сейчас берешь за минетик? Хочется поддержать тебя просто, твое нищеебие подкрепить десяткой американских доляров.
Відповісти
|
 |
Первый шаг к действительно свободной стране свободных людей — огнестрельное оружие с боевыми патронами буквально у каждого совершеннолетнего украинца.
Иначе ты не свободный и не человек, а скот, которого хватают мясники и всё это называется «законной деятельностью».
Відповісти
|
 |
Відео з боді-камер тцкашників (і поліції! ) нам покажуть? Ні? Ну тоді це був класичний напад ОЗУ, за попередньою змовою, на громадянина. А з боку громадянина — класична самооборона, тому що поліцаї в цей час десь каву пили і не могли захистити людину.
Відповісти
|
 |
Абсолютно типовий для Одеси випадок. Групі осіб, зацікавлені люди, виділили певний бюджет для реалізації нескладної постановки у стилі сільського вестерну. Причому, зверніть увагу — кілька пострілів, і громадяни в балаклавах спокійно їдуть геть, ніби до цього просто вирішили у першого ліпшого перехожого дізнатися, як доїхати до бібліотеки. Якби все це було насправді, той, хто стріляв, як мінімум, був би втоптаний в асфальт і сумлінно оброблений берцами. Мета таких вистав зрозуміла: розворушити громадськість, викликати обурення, створити медійний переполох тощо. Замовники очевидні, і їхня приналежність не викликає жодних сумнівів. В Одесі вже давно сформувався певний клан проросійських «ждунов», які не проти трохи заробити. На мій погляд, відповідальність за те, що досі відбуваються подібні шоу, повністю лежить на правоохоронних органах. Чому представники цих організацій ігнорують подібні випадки, незрозуміло. Причини такої короткозорості, мабуть, криються в інших сферах, невидимих для широкої громадськості.
Відповісти