Гастролі генераторів: в одеському «Чудо-місті» влаштували фотосесію зі словацькою гуманітаркою і вивезли її (оновлено)


Здавалося, одесити отримали чудову новину від місцевої влади місту передали сім потужних генераторів і дві зарядні станції від словацької організації ADRA.

Але у редакції «Думської» виникли небезпідставні питання. Виявилося, що частину обладнання привезли на фотосесію в ЖК «Чудо-місто», який знеструмлений після обстрілів рф, а потім… вивезли.

Як повідомили в мерії, обладнання купили за гроші звичайних громадян Словаччини. Воно призначене для забезпечення стабільного електропостачання житлових будинків, дитячих садків і шкіл міста.

Мешканці «чудного» ЖК нам підтвердили, що дійсно бачили у себе у дворі генератори і людей, які фотографувалися на їхньому тлі. Вони теж в подиві: що це було?

Окреме питання викликає обрана локація для зйомки гуманітарної допомоги, адже раніше місто вже передало цьому житловому комплексу цілих три генератори.

Нагадаємо, раніше мешканці цього комплексу перекривали вулиці, вимагаючи підключити їхні будинки до підстанції замість живлення від генераторів. Після удару по «Чумці» будинки залишилися без світла, і влада встановила три генератори, які забезпечують їх електроенергією за графіком. Паливо обіцяли надавати місто і ДСНС.

У мерії ситуацію з фотосесією офіційно поки не коментували, хоча ми звернулися з питаннями. Не уточнюється також, чи розподілені генератори остаточно, чи йдеться про тимчасову логістику.


ОНОВЛЕНО О 19:16

Як повідомили в мерії, генератор нібито вивезли на ходові випробування для подальшої експлуатації та підключення до електромереж. Після завершення цих робіт генератор обіцяють повернути на місце для забезпечення електропостачання будинків «Чудо міста».

Житловому комплексу дістався найпотужніший з гуманітарних подарунків. Решту, меншої потужності, встановлять на соціальних об'єктах.

Наразі комплекс забезпечений генераторами ДСНС, які вже кілька днів працюють у штатному режимі. Їх обслуговування та заправка здійснюється за рахунок резервного бюджетного фонду.

Сьогодні представники організації ADRA привезли новий потужний генератор, який планується використовувати в якості резервного для забезпечення електропостачання будинків «Чудо-міста».

Тому генератор направлений на базу одного з комунальних підприємств для проходження ходових випробувань і тестування.

 
СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ!


Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter




Владимир Коновалец
Неужели кто-то из здравомыслящих людей поверит в такую отмазку? Что при труханове, что при лисаке — народ держат за лохов… Чем наш город провенился перед Всевышним?
   Відповісти    
Дмитрий, Одесса
Это Мосфильм съёмки проводил для дискредитации и прочего ИПСО, без отмазок теперь никак
   Відповісти    
Старик без моря
Ну, что сказать?
Какие же неблагодарные жители «Чудо-города»!
Им привезли и показали мега-генератор.
И если они будут себя хорошо вести, то может быть, когда-нибудь сумеют им воспользоваться.
Кода?
Когда будет безопасно.
Для генератора.
После войны.
А пока генератор будет проходить тестирование на безопасность где нибудь около какого то ресторана.
Ведь безопасность людей превыше всего.
   Відповісти    
Alexod
Alexod 27 лютого, 01:07     -2      
Всегда забавно слушать эти дебильные "около ресторана". Ты хоть имеешь представление сколько жрет такой генератор?
   Відповісти    
Старик без моря
Ну, что сказать?
Не знаю..
Хотя..
Если генератор будет отправлен на испытания, то он будет на городском балансе, соответственно, дизтопливо для прохождения испытания будет поставляться за счёт городской казны.
А верить в то, что электричество выработанное генератором будет уходить в общую сеть( то есть в никуда и бесплатно) могут только дебилы..
   Відповісти    
Старик без моря
Ну, что сказать?
И ещё одна мысль, на сон грядущий..
На вид генератор новый,с завода..
Другими словами, только прошедший заводскую приёмку и прошедший заводские испытания..
Какого хрена его испытывать в Одессе?
Или заводской контроль качества продукции уступает в компетенции
одесским электрикам?
Вот где дебилизм..
   Відповісти    
ПнАлВч
1- Расход дизтоплива на 1 л.с. в час (удельный расход) обычно составляет
0, 150, 25 кг/ч (или около 0, 180, 3 л/ч) для большинства промышленных и тракторных дизелей. Точная цифра зависит от нагрузки: при полной нагрузке расход выше, при частичной  ниже (например, для спецтехники часто ориентируются на 2, 03, 5 литра в час на каждые 100 л.с.).
2- з часів срср є таке  поняття ОБКАТКА, от і будуть обкатувати! Вірити буржуям не можна. Або на кордоні щось підсунули…
3- в Одесі і повітря, і солярка особливі, тому тест таки робити треба! До літа.
   Відповісти    
Alexod
Alexod 27 лютого, 14:50     +1      
то для генератора около 200 квт 
25% нагрузки (~50 кВт): ≈ 12–18 л/ч 
50% нагрузки (~100 кВт): ≈ 22–30 л/ч 
75% нагрузки (~150 кВт): ≈ 32–40 л/ч 
100% нагрузки (~200 кВт): ≈ 42–55 л/ч 
   Відповісти    
ПнАлВч
Якщо і в інших квартирах стільки ж кондиціонерів, то їм треба половину Дніпрогесу видати.
   Відповісти    
Larina20
Larina20 27 лютого, 09:11     +10      
Позорище. Сфоткали  для отчета перед словаками -типа, смотрите, поставили ваш генератор, там где он нужен,  все прекрасно , спасибо, а затем  увезли кому-то на дачу/ в ресторан, в общем, на критически важные объекты (сарказм). Сволочи просто
   Відповісти    
Наталья Тамариск
А чому генератор не випробувати там, де він буде використовуватися — поруч з будинками «Чудо-города»?
   Відповісти    
ПнАлВч
Бо вони гудуть(гудять?) і кому це треба?
Бля, а чого ніхто не питає- а де генератори для будинів на Таїрова, на Південно-Зазхідному масиві, там вони не по чину(рангу)???
   Відповісти    
Stan Smik
Stan Smik 28 лютого, 01:31     +1      
Для комплекса в 1500 квартир  нужно пять-шесть таких генераторов, это с учетом того, что электроичеством отапливаться жители не будут. Или этим одним генератором  будут подавать питание по очереди на каждый подъезд. Либо всем на лифты и крышные котельные. На больше не хватит.
Так что, столько шума на ровном месте.
   Відповісти    
   Правила




24 червня
21:31 Трагедія в Отраді: поліція шукає винних у халатності, а прокуратура вже рік намагається повернути пляж місту
7
20:13 «Ні вибачень, ні слів співчуття»: у Чорногорії затримали директорку дитячого табору, де потонув 10-річний футболіст з Одеської області
18:07 Під тим самим люком: в Одесі біля памятника Дюку розпочалися археологічні розкопки (фото)
5
16:37 Цирк на льоду представляє «Крижаний Оскар»: шоу, де трюки виконуються без дублерів та монтажних склейок (на правах реклами)
14:33 Мільйони за вікенд: на одеському узбережжі штрафи принесли більше доходу, ніж оплата паркування фотографии
8
12:35 Квартири для сиріт із завищеною ціною: колишньому чиновнику одеської мерії повідомили про підозру
7
10:19 Військовий на пенсії передавав дані колишньому підлеглому, який став російським комбатом: в Одесі затримали агента фсб фотографии
19
08:43 Нова модель оборони України: що відбувається на фронті та чи можна говорити про перелом? (колонка)
22
23 червня
21:42 Ще один храм в Одесі перейшов до ПЦУ: там виявили ікони російських царів та символи «руського міра» (відео) видео
17
20:28 Не ухилянтами єдиними: одеських комунальників підозрюють у привласненні 2 млн грн під час розбирання неіснуючих завалів
1
18:10 Не плутайте відкритий пляж із безпечним: поки ви дивитеся на шахеди, вони вбивають (колонка редакції)
16
17:02 Студентська банківська картка для стипендії: комфорт та додаткові вигоди (новини компаній)
15:00 Отруїли собак і палять пластик: під Одесою організували незаконне звалище біля Аджалицького лиману фотографии
6
13:29 На одеському пляжі осколок дрона влучив жінці в шию: вона померла (відео з місця трегедії) видео
25
12:01 Росіяни тікають: Сили оборони очистили від ворога останній шматок Миколаївщини
6




Статті:

Борщ по-корейски, в плену у льда и спасение пальца: как одессит в Антарктике рыбу измерял

«Царица посадок»: одессит с позывным Нео доходчиво рассказывает о том, что такое пехота!

Оазис реформы или образовательные пустыни? В Одессе хотят вдвое сократить количество школ со старшими классами





17:32
Не фиксируется
3243


17:26
Один в море летает рядом с берегом Пивденное/Фонтанка
32121


17:15
Не фиксируются
474221


17:06
Летят в сторону Доброслава
6325


17:00
Пивденное/Беляры шахеды
504511


16:59
Увага. ПОВІТРЯНА ТРИВОГА
1


16:36
Что творится в одесской полиции?

В распоряжение «Думской» попал список скандальных случаев, связанных с полицейскими области. И это уже больше похоже не на отдельные эпизоды, а на системную криминальную хронику в погонах.

Читать дальше

13:54
Вечерний взрыв в автомобиле на улице Университетской в Одессе СБУ квалифицировала как террористический акт и уже открыла соответствующее уголовное производство.

По предварительным данным следствия, пострадали два человека, которые находились в салоне автомобиля. Им оказывается необходимая медицинская помощь.

Читать дальше

13:48
Где-то еще делают нашу одесскую оригинальную закуску?










Думська в Viber
Ми використовуємо cookies    Ok    ×