Російський інженер, який здавав позиції українських військ в Одесі, перерахував на потреби Збройних сил майже сто тисяч доларів і… сів
Цікавий вирок ухвалив нещодавно Приморський районний суд Одеси. Він визнав винним у несанкціонованому розповсюдженні інформації про пересування Збройних сил України (частина друга ст. 114-2 КК) громадянина російської федерації Дениса Азарова, провідного інженера національного дослідницького ядерного університету МІФІ (Москва), який зараз мешкає в нашому місті.
Чоловіка, який уклав договір про визнання провини, засудили до двох років та шести місяців позбавлення волі. До набуття чинності вироку іноземця залишили у слідчому ізоляторі, де обвинувачений перебуває з 16 червня. Перераховуючи пом'якшувальні обставини, суд зазначив, що після арешту росіянин перерахував на рахунок НБУ для підтримки Збройних сил України 99 тис. 993 долари США. Не виключено, що це була частина угоди з обвинуваченням.
СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ!
Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter
 |
Цікавий вирок…але…де ще сім долЯрів?.. )
Відповісти
|
 |
А людські життя — безцінні і ця потвора не відкупиться ніякими 1.000.000$
Відповісти
|
 |
Святая простота, он таки не знал, что судьям надо, вот они и обиделись на него столько бабок потеряли!
Відповісти
|
 |
какой то поц всех заминусовал, меня терзают смутные сомнения, кто сей Штирлиц?
Відповісти
|
 |
Чому саме ця стаття, на відміну від усіх інших, в інтернет виданні «Думська» автоматично не перекладається на українську мову? Тисну на значок «укр», тобто українською, а стаття далі висвічується тільки російською? На український переклад згідно Закону теж якось негативно впливає суд?
Відповісти
|
 |
Мабуть, у україномовній версії сайту не розмістили перекладену статтю…чому Ви вирішили, що щось перекладається автоматично?..
Відповісти
|
 |
Дякую за інформацію про ймовірну російську мову судочинства в Україні, яка не перекладається ніяким чином, щоб активний член ворожої розвідки супротивника правильно зрозумів, скільки коштує життя одесита, з точки зору судді і не переплутав рублі із доларами США
Відповісти
|
 |
Про ймовірну мову судочинства Ви розмірковуєте, судячи з випадкової статті вільного ЗМІ у вільній країні?.. дивне рішення…
Відповісти
|
 |
Критика подіяла. Вже є україномовний варіант статті. Дякую.
Відповісти