Массово-габаритный макет российских спутников, весом 3,6 тонн, запущенный 27 декабря 2021 года с космодрома Плесецк ракетой «Ангара-А5», упал в океан. Об этом сообщает Командование воздушно-космической обороны Северной Америки (NORAD).
Причиной падения стал разгонный блок «Персей», который работал штатно девять часов после старта, после чего вышел из строя и макет «завис» на орбите с апогеем 201 километр.
Через восемь дней, 5 января, американская система слежения зафиксировала резкое снижение орбиты сначала до 150 км, а затем до 100 км. На следующий день — 6 января, американцы не обнаружили объект IPM 3/PERSEY на орбите.
СМЕРТЬ РОССИЙСКИМ ОККУПАНТАМ!
Заметили ошибку? Выделяйте слова с ошибкой и нажимайте control-enter
https://www.pravda.com.ua/rus/news/2021/02/20/7284170/ 20 лютого о 19 годині 36 хвилин за київським часом (о 12 годині 36 хвилин за північноамериканським східним часом) із Центру космічних польотів на острові Воллопс (штат Вірджинія, США) відбувся перший у 2021 році пуск ракети-носія середнього класу «Антарес». Ракета вивела на орбіту автоматичний вантажний транспортний корабель Cygnus, на борту якого близько 8000 фунтів корисного вантажу NASA для Міжнародної космічної станції. 🚀 Ракета-носій «Антарес» складається з двох ступенів. Основну конструкцію першого ступеня було розроблено ДП «КБ «Південне» та виготовлено ДП «ВО ПМЗ» у кооперації з українськими підприємствами «Хартрон-АРКОС» (Харків), «Київприлад» (Київ), «Хартрон-ЮКОМ» (Запоріжжя), «ЧЕЗАРА», «РАПІД» (Чернігів) та iн. на замовлення корпорації Northrop Grumman (США). Підготовка PH «Антарес», її випробування та пуск проведені за участю фахівців ДП «КБ «Південне», ДП «ВО ПМЗ» та НВО «Хартрон-АРКОС». Згідно з контрактом у Конструкторському бюро «Південне» в режимі реального часу здійснювалася технічна підтримка пуску, приймання та оброблення телеметричної інформації. Українські фахівці в повному обсязі забезпечили виконання всіх операцій у своєму секторі відповідальності. У рамках програми «Антарес» українська сторона виконала весь комплекс робіт з проектування, відпрацювання та виготовлення матеріальної частини основної конструкції першого ступеня для ракети-носія. Космічний корабель Cygnus цієї місії отримав ім'я на честь математика NASA Кетрін Джонсон. Прибуття Cygnus до МКС заплановано 22 лютого об 11:40 за київським часом. Цільові завдання місії: ▪ основне завдання – доставлення провізії та речей для екіпажу, матеріалів для наукових досліджень і вивезення з МКС та подальша утилізація у щільних шарах атмосфери відпрацьованого вантажу; ▪ доставлення на МКС суперкомп'ютера SBC-2, розробленого Hewlett Packard і NASA. Він буде використовуватися для аналізу даних про стан здоров'я астронавтів, розшифровки і аналізу їх ДНК прямо на борту МКС, а також для аналізу результатів спостережень за полярними покладами льоду і блискавками в атмосфері Землі; ▪ виведення на орбіту низки кубсатів та наносупутниківУсього з 2013 року ракета-носій «Антарес» стартувала 14 разів, 13 з них – успішно.
Проект «Антарес» – вдалий приклад участі підприємств космічної галузі України в міжнародних проектах та успішної діяльності на світовому космічному ринку.
Отличная новость! Жаль пустой упал, без какого нибудь гагарина)). Русофибия на самом деле- замечательная штука! ).Целый день был занят, пропустил все.И тут пришел домой зае(уставший), налил сто грамм Хенеси, открыл Думскую и сразу попустило)).Все на месте)).Петрович, Хаска, Спирт, Проф)).Сразу отлегло)).
Коньяк делают из вина(вино сто граммами не пьют). Наливают коньяк желательно в бокал типа тюльпан, примерно 25 мл., потом минут 8-10 греют в руке, а потом пьют маленькими глотками, чтобы почувствовать весь вкус и аромат. А Hennessy пил давно. Предпочитаю Remi Martin и Martell. Как минимум VSOP или XO.
Очень странные комментарии. Народ, к рф симпатий никаких не имею, это враг, но мы даже лёгкие катера заказываем за бугром, сами ни на что не способны. Космическая программа это сильный аргумент, который требует как минимум уважения, который нужно догонять и превзойти. А не тапками на диване махать .
Сумний український снайпер, який вже декілька днів нікого не бачить в приціл своєї гвинтівки, не витримавши дзвонить на той бік російським десантникам: - Хлопці, ви де?? - Где, где В Караганде!
Королевы льда и Instagram: как «Сестры Кракен» из Одессы покорили хоккей и соцсети!
Одесский хоккей переживает ренессанс: в Украинской лиге дебютировала мужская команда «Шторм», а женская команда «Сестры Кракен» завоевала бронзу на чемпионате страны. Но этим их достижения не ограничились: один из рилзов команды уже собрал 15 миллионов просмотров!