|
10 червня 2023, 20:25 Читать на русском
Розпилив сльозогінний газ і відібрав у касира мобільний: в Одесі поліцейський пограбував АЗССпівробітника поліції, який у ніч із 9 на 10 червня пограбував касира однієї з автозаправних станцій Одеси, затримали правоохоронці. Як повідомили у пресслужбі поліції області, невідомий чоловік у масці зайшов на АЗС, розпилив у бік касира сльозогінний газ, відібрав у неї мобільний телефон і зник. Уже за кілька годин правоохоронці затримали зловмисника, яким виявився поліцейський — водій одного з райвідділів. Його передали співробітникам Державного бюро розслідувань. Наразі чоловік перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Його дії кваліфікували за ч. 4 ст. 186 КК України (грабіж, вчинений в умовах воєнного стану). Санкція статті передбачає від семи до десяти років позбавлення волі. За фактом інциденту проводиться службове розслідування. Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter Новини по цій темі: 12 серпня 2025: Як у кіно: в Одесі затримали драгдилера з партією психотропів на 20 мільйонів (фото) 4 серпня 2025: Експертизу не зробили, камери не подивилися: одеські волонтери скаржаться на саботаж поліції у розслідуванні вбивства собаки 29 липня 2025: В Усатово Одеської області сталася перестрілка: поліція працює на місці (відео, оновлено) 28 липня 2025: П'яний на "Ягуарі" або гіпертонік? Звільнений топ-посадовець одеської поліції хоче повернутися на службу |
Статті:
В распоряжение «Думской» попал список скандальных случаев, связанных с полицейскими области. И это уже больше похоже не на отдельные эпизоды, а на системную криминальную хронику в погонах. Читать дальше По предварительным данным следствия, пострадали два человека, которые находились в салоне автомобиля. Им оказывается необходимая медицинская помощь. Читать дальше |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Пять часов без туалета: житель Одесской области с ДЦП разгромил военкомов в суде и требует компенсации за издевательства
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||