|
8 січня 2024, 22:00 Читать на русском
Намагався вивезти до Молдови наркотики під обшивкою автомобіля: на Одещині судитимуть іноземцяГромадянина Молдови, який намагався перевезти через кордон канабіс та амфетамін під обшивкою власного авто, судитимуть на Одещині. Обвинувальний акт щодо іноземця вже скерували до суду, повідомила Одеська обласна прокуратура. Слідство встановило, що фігурант намагався вивезти до Молдови через «зелений коридор» на контрольному пункті Виноградівка/Вулкакеншти наркотики. В автомобілі іноземця під обшивкою дверей знайшли 9 пакунків із майже 1 кг канабісу та 0,6 кг амфетаміну. Чоловік перебуває під вартою. Йому висунуто звинувачення, пов'язані з незаконним обігом наркотиків і спробою контрабанди (ч. 3 ст. 307, ч. 2 ст. 15, ч. 3 ст. 305 КК України). Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter Новини по цій темі: 12 серпня 2025: Як у кіно: в Одесі затримали драгдилера з партією психотропів на 20 мільйонів (фото) 4 серпня 2025: Експертизу не зробили, камери не подивилися: одеські волонтери скаржаться на саботаж поліції у розслідуванні вбивства собаки 29 липня 2025: В Усатово Одеської області сталася перестрілка: поліція працює на місці (відео, оновлено) 28 липня 2025: П'яний на "Ягуарі" або гіпертонік? Звільнений топ-посадовець одеської поліції хоче повернутися на службу |
Статті:
В распоряжение «Думской» попал список скандальных случаев, связанных с полицейскими области. И это уже больше похоже не на отдельные эпизоды, а на системную криминальную хронику в погонах. Читать дальше По предварительным данным следствия, пострадали два человека, которые находились в салоне автомобиля. Им оказывается необходимая медицинская помощь. Читать дальше |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Пять часов без туалета: житель Одесской области с ДЦП разгромил военкомов в суде и требует компенсации за издевательства
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||