Український досвід для НАТО, а для путіна — трибунал: про що говорять на другий день Black Sea Security Forum в Одесі
НАТО має багато чому навчитися в України у сфері доступних технологій, а для нашої країни це шлях до інтеграції у західну оборонну систему. Про це повідомив колишній спецпредставник президента США по Україні Курт Волкер під час другого дня Black Sea Security Forum, який проходить в Одесі.
За словами Волкера, Україна стала світовим лідером у новому способі ведення війни, тому цей досвід має використовувати НАТО та інтегрувати Україну в західну оборонну промисловість. 
«Україна розробляє надзвичайно ефективні і водночас недорогі системи. І це дозволяє застосовувати це озброєння значно частіше, ніж західні аналоги. Ми повинні вчитися в Україні. Сьогодні Україна стала світовим лідером у новому способі ведення війни. Саме тому Україна повинна увійти до західної оборонної промисловості та, зокрема, співпрацювати з НАТО», – зазначив Курт Волкер. Сенатор Марк Келлі заявив, що російсько-українська війна відрізняється від усіх інших воєн, а Україна – єдина європейська країна, здатна сьогодні боротися з російською армією. 
«Коли я вперше приїхав до України і спілкувався з керівництвом ЗСУ, ми намагалися зрозуміти, що їм потрібно робити, і як повинні діяти США на шляху до підтримки вашої країни. Як підтримати ППО, як зміцнити Сили оборони на полі бою. І ми почали працювати. Сьогодні Україна – це єдина країна, здатна протистояти росії в Європі», – підкреслив Келлі. Келлі також зазначив, що путіна мають визнати військовим злочинцем і кинути за ґрати.
СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ!
Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter
 |
Трибунал для путина??? Петрович этого не переживет 😁 Как так, кумира будут судить!!! А чей тогда портрет целовать по утрам после опохмелки? (Цитата условного, конечно же, Совка Петровича)
Відповісти
|
Коментар отримав забагато негативних оцінок
 |
Вся эта говорильня хороша
Но как реально остановить эту несправедливую и жестокую русскую войну? Нет готовых рецептов. Очень сложная ситуация и неравные силы. Спасибо всем, кто помогает Украине выстоять в этом очень непростом противостоянии с ядерным монстром на глиняных ногах!
Відповісти
|
 |
Один рецепт — перестать пить в день больше одной бутылки водки и перестать постить ролики о путине ) Понимаю, задача архисложная, но вы, Петрович, сможете, мы всем сайтом, в вас верим 😁
Відповісти
|
 |
Идиот, а война бывает справедливой и нежестокой?
Відповісти
|
 |
Все в костюмах, и только один в баскетбольных кроссах. В Оперный сразу с тренировки.
Відповісти
|
 |
Он спит в кроссах
Да и вообще, что он там забыл?
Відповісти
|
 |
Какое то бесполезное шоу дебилов. Посидели, поболтали, выпили и пожрали в ресторане. Эскортниц задействовали.
Ну а результат? Какой нах военный опыт, если к армии они не имеют отношения от слова совсем. И прекрасно знают, что туда не пойдут, поскольку гибнут в основном не от боестолкновений, а от оружия дальнего действия. Путина под трибунал. Каким образом? При нем постоянно 105 человек охраны. А в Delta- 300, всего, спецы, но Москва не Венесуэла. Делят шкуру не убитого медведя. Смешно и бестолково. Пиар.
Відповісти
|
 |
Коммуняка,ты еще забыл добавить свой коронный дебилизм про то, как при совке классно было. Куратор лубянский будет недоволен, недоплатят сегодня.
Відповісти
|
 |
Я анархист-максималист.По убеждениям!! Мне нас
ть на любую власть. Я не состоял в КПСС. Я не состоял ни в какой поганой партии после незалнжности. Превыше всего- собственная личность.! Я никому ничего не должен после СССР. Мне никто ничего бесплатно не дал. Мне плевать на любую власть и максимально её в игнор, но при СССР у людей были реальные права. Сейчас ни х..я. никаких прав. Предлагают вот умирать за Великолепных воров и пи..сов. «Конституция мол на паузе» дебилы вопят. Закон НАИВЫСШЕЙ ЮРИДИЧЕСКОЙ СИЛЫ, никто не может ставить на паузу иначе это го. в..но, а не закон.
Какие права у людей сейчас по конституции??
Відповісти
|
 |
анархист-максималист, не выплевывай таблетки, которые тебе приносит медперсонал.
Відповісти
|
Правила
|
| 22 червня |
| 12:04 | Мерія взялася за занедбані ставки Дюківського саду: матеріали передали до прокуратури та екоінспекції 1 |
| 10:27 | П’ять годин без туалету: мешканець Одещини з ДЦП розгромив військкомів у суді та вимагає компенсації за знущання 5 |
| 08:30 | Нічна атака на іноземні судна біля берегів Одещини: загинув моряк, пошкоджено три суховантажі (фото) |
| 21 червня |
| 21:56 | Скандал із турецьким ресторатором, дівчинка, яка зникла в морі, та лихач на BMW: топ-5 одеських новин тижня 14 |
| 20:24 | Фекальний бунт під Одесою: люди перекрили трасу через прорив нечистот, а влада скинула смердючу рідоту в море 14 |
| 19:01 | Місто, якого більше немає: в Одесі оживили плівковий архів «інтелігента з камерою»  3 |
| 16:02 | В Одесі відкрили найбільший в Україні меморіал пам’яті загиблих студентів-захисників (суспільство)  8 |
| 13:00 | Аварія на Одеській ТЕЦ: центр міста залишився без світла, а резервний трансформатор за 40 млн так і не запустили (оновлено) 6 |
| 11:30 | «Велику Русь» пустили на розпалювання, а через багаття стрибали аж до сутінок: на одеському пляжі відсвяткували Івана Купала (фоторепортаж)  17 |
| 08:41 | Нічна атака на Одещину: горіло подвір’я приватного будинку 9 |
| 20 червня |
| 23:39 | Одеса під атакою безпілотників: у місті чути вибухи 34 |
| 20:48 | Фінансова катастрофа для міста: Одеська ТЕЦ вимагає з «Теплопостачання» понад три мільярди 17 |
| 17:14 | У центрі Одеси затримали агента фсб із вибухівкою 19 |
| 15:28 | Військовослужбовець-рецидивіст, підліток та безробітний вимагали від одеситів неіснуючі борги: викрадали людей, погрожували ножем та кийком 7 |
| 12:35 | Атака на Одеську область: загорілася заправка, була загроза вибуху. 16 |
Статті:
17:26
Один в море летает рядом с берегом Пивденное/Фонтанка
17:06
Летят в сторону Доброслава
17:00
Пивденное/Беляры шахеды
16:36
Что творится в одесской полиции?В распоряжение «Думской» попал список скандальных случаев, связанных с полицейскими области. И это уже больше похоже не на отдельные эпизоды, а на системную криминальную хронику в погонах. Читать дальше
13:54
Вечерний взрыв в автомобиле на улице Университетской в Одессе СБУ квалифицировала как террористический акт и уже открыла соответствующее уголовное производство.По предварительным данным следствия, пострадали два человека, которые находились в салоне автомобиля. Им оказывается необходимая медицинская помощь. Читать дальше
|