|
15 серпня 2024, 12:12 Читать на русском
Пішов на крадіжку, щоб прогодувати дитину: одеський суд пожалів невдалого злодюжку, який намагався обчистити магазинВинним у замаху на крадіжку, вчиненому в умовах воєнного стану, визнав Київський районний суд Одеси 39-річного городянина, який намагався обчистити продуктовий магазин на вулиці Сім'ї Глодан (Ільфа і Петрова). Як повідомляє кореспондент «Думської», його засудили до 5 років позбавлення волі, але від покарання звільнили, призначивши дворічний іспитовий строк. Злочин, про який ідеться, було скоєно в ніч на 8 червня. Зловмисник розбив скляні двері магазину і проник всередину. Він забрав гроші з каси та 17 пачок сигарет, але коли вилазив, попався поліції. Свою провину чоловік визнав повністю і попросив суворо його не карати. Пояснив, що безробітний, вдівець, сам виховує малолітню дитину і потребує грошей, щоб її прогодувати. Суд взяв це до уваги і констатував, що обвинувачений не становить небезпеки для суспільства і його виправлення можливе без ізоляції. СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ! Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter |
Статті:
В распоряжение «Думской» попал список скандальных случаев, связанных с полицейскими области. И это уже больше похоже не на отдельные эпизоды, а на системную криминальную хронику в погонах. Читать дальше По предварительным данным следствия, пострадали два человека, которые находились в салоне автомобиля. Им оказывается необходимая медицинская помощь. Читать дальше |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Видео: Еще один храм в Одессе перешел в ПЦУ: там обнаружили иконы российских царей и символов «русского мира» (видео)
Не уклонистами едиными: одесских коммунальщиков подозревают в присвоении 2 млн грн на разборе несуществующих завалов
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||