|
8 березня 2025, 08:22 Читать на русском
Під ударом знову енергетика: наслідки вечірньої атаки на Одесу (фото, відео)Енергетична та цивільна інфраструктура Одеси стали цілями чергового удару ворога 7 березня. Внаслідок атаки безпілотниками пошкоджено також обʼєкти промисловості та житлові будинки, повідомив мер Геннадій Труханов. Крім того, зруйновано ангар із сільськогосподарською технікою, чотириповерхову промислову будівлю, АЗС, СТО, автосалон та щонайменше вісім автомобілів. Інформації про постраждалих немає. Це вже сьомий удар по енергосистемі області за три тижні. Без електропостачання залишилось майже півтори тисячі місцевих жителів.
СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ! Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter Новини по цій темі: 5 червня: Одесу атакували "африканські" шахеди: що це за серія дронів і чому вона небезпечніша за звичайні? 28 травня: Балістика проти закруток: в Одесі зруйновано одне з найстаріших промислових підприємств (фото) 26 травня: По порту Одеси вперше вдарили занурювальні дрони: чекаємо на масовану та комбіновану атаку |
Статті:
В распоряжение «Думской» попал список скандальных случаев, связанных с полицейскими области. И это уже больше похоже не на отдельные эпизоды, а на системную криминальную хронику в погонах. Читать дальше По предварительным данным следствия, пострадали два человека, которые находились в салоне автомобиля. Им оказывается необходимая медицинская помощь. Читать дальше |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Пять часов без туалета: житель Одесской области с ДЦП разгоромил военкомов в суде и требует компенсации за издевательства
Скандал с турецким ресторатором, пропавшая в море девочка и лихач на BMW: топ-5 одесских новостей недели
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||