Майже половина українців вважають, що настав час перемовин із росією, але більшість не хочуть нічим поступатися ворогам


Майже 44% українців вважають можливим початок мирних переговорів з росією. При цьому 35% категорично проти, а ще 21% поки що не визначилися.

Такі суспільні настрої продемонструвало соцопитування, проведене Центром Разумкова на замовлення «Дзеркала тижня».

Найбільше прихильників переговорів на півдні України — аж 60%. У центральних регіонах 49% респондентів також підтримують переговори. Найменші показники на заході та сході країни — 35% і 33% відповідно. При цьому 34% жителів прифронтових міст, які щодня перебувають під обстрілами, відмовляються від ідеї переговорів.

Нещодавній ультиматум російського диктатора володимира путіна українське суспільство сприйняло вкрай негативно і не готове йти на такі поступки.

Майже 83% опитаних проти виведення наших військ із Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей. Понад 83% проти переходу вищевказаних регіонів до росії. Майже 77% проти зняття з РФ міжнародних санкцій і майже 59% проти позаблокового, нейтрального статусу України.

51,5% респондентів назвали мінімальною умовою для укладення договору з росією — повне виведення її військ з України і повернення нашого суверенітету на всі території за кордонами 1991 року. 61% учасників опитування заявили, що не готові йти на жодні поступки окупантам.

76% впевнені, що путін готовий вести переговори лише на своїх умовах. При цьому 38% жителів південних областей вважають, що з російським диктатором ще можна буде поторгуватися.

65% українців вірять, що у війні проти росії можна досягти військової перемоги. Понад 49% вважають, що якщо влада зараз укладе договір із росією про припинення бойових дій за наявною лінією фронту — це спровокує громадянський конфлікт.


СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ!


Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter




dolento
Українці відмовляються здаватися підлому ворогу!
   Відповісти    
Киса и Ося
Перше.
76% впевнені, що Путін готовий вести переговори лише на своїх умовах.(с)
Друге
Майже 44% українців вважають можливим початок мирних переговорів з росією.(с)
====
Скажіть, як це складається в голові?
І це точно говорить, що люди не думають макитрою.
   Відповісти    
rss911
Перше — зовсім інше… незрозуміло, у якому такому уявному світі існують ті мрійники, які й досі не зрозуміли, що слова й обіцянки неадекватного путлера зовсім нічого не варті…
   Відповісти    
Andrey V
Які можуть бути перемовини з фашистами-терористами?!
Хіба що на таких умовах:
1)Негайний вивід фашистських військ та повна деокупація всіх територій України на стан 1991-го року.
2)Миттєва контрибуція та репарація.
3)Вище військово-політичне керівництво,та офіцери причетні до злочинів в Україні піддаються арешту Вищим гаагським трибуналом.
4)Повна відмова від ядерної зброї та РСМД.
   Відповісти    
Евгений Блиновский
Наоборот. Те, кто уехал из Украины, как раз за продолжение войны до полной победы (или до последнего украинца). Так же, как и пенсионеры и забронированные. Всяко легче поддерживать войну, когда воюет за тебя кто-то другой…
   Відповісти    

Konstantin2021
Почти половина украинцев считает, что быть «уклонистом»  не стыдно,  результаты опроса Центра Разумкова.

https://zn.ua/ukr/UKRAINE/vijna-chi-…
   Відповісти    
Хозяин скрепостных
Переговоры могут быть только о размере репараций с рашки, но для них время не наступило. Сейчас хотят переговоров (т.е. капитуляции) только ватаны и ждуны. И на юге такой швали много.(
   Відповісти    
арчибальд арчибальдович
рашисты, объявляя о возможности переговоров, заявляют заведомо невыполнимые условия, поэтому переговоры. сейчас, вряд ли возможны;
   Відповісти    
Бригадир
"поэтому переговоры. сейчас, вряд ли возможны;"

… и не стоит на это сейчас тратить время и бабки на Центр Разумкова.
   Відповісти    
WesBorland
Какие границы 91 года, Рассуждайте трезво. Тут бы не про..бать еще территории
   Відповісти    
LSwir
LSwir 15 липня 2024, 14:04     +1      
73.2% отдали голоса за зелёное дерьмо — теперь жрите
   Відповісти    
Wiseowl
Это от количества избирателей, которые были на выборах, в целом, половина народа Украины выбрала то, к чему мы пришли.
   Відповісти    

Бригадир
"теперь жрите"

Не, теперь они боятся, что если будут сами жрать, то подавятся и не увидят зРЯплату в $4000.
   Відповісти    
Адмирал Крузенштерн
Путин х@йло.
   Відповісти    
rss911
Якщо буде референдум- підтримаю питання про виділення путлеру персонально, кілька квадратних метрів у територіальних водах України, у найближчій точці до затопленого крейсера мАЦква…на таку частину України він цілком заслуговує… :)) 
   Відповісти    
southwind
Дуже дивне опитування. А наслідки, які можуть нас очікувати в результаті так званих перемов, були представлені?
Країна терорист не варта перемов. Навіть обговорювати їхню можливість, після всіх кривавих подій, які принесла в Україну нацистська банда з кремля, на мій погляд, абсолютно аморально і безвідповідально.
Країна терорист має зазнати остаточної військової поразки. Російський рейх має бути зруйнований. Сподіваюся для реалізації цього плану, постачання зброї відбуватиметься строго за графіком.
І останнє.
У той час, як героїчна українська армія, понад десять років, тримає фронт, абсолютно недоречно проводити опитування, які можуть породити ілюзію легкого завершення війни.
   Відповісти    
ВПО з Луганщини
Zeмародери промацують думки щодо капітуляції?
Оман тисне…
   Відповісти    
psrb1919+21
От невозможности возможного — до возможности невозможного за два года. Украина вся такая угловатая и противоречивая. Всего-то два года смерти людей, зачем делать выводы, рано.
   Відповісти    
Коментар отримав забагато негативних оцінок
Каледон
Власти в Киеве не могут идти на такие шаги по другой причине. Референдум тут не поможет.
   Відповісти    
тетя Фира
Зачем публиковать такие статьи и опросы, работая на роспропаганду. Пуйло по всему миру посылает своих приспешников для продавливания «своей мирной инициативы».
   Відповісти    
Коментар отримав забагато негативних оцінок

Коментар отримав забагато негативних оцінок
владимир копяк
Такой опрос населения Украины явно заказан с Кремля… Этот Центр Разумкова очень мутная организация, на себе испытал. Несколько лет назад ко мне подошли люди этой организации возле жд вокзала. Задали вопрос, но когда я начал отвечать, то понял, что мой ответ им не подходит, они молча выслушали  и перешли к другой жертве. Я смотрю, что народ наш исподволь готовят к референдуму, а вероятность того, что большинство ждунов проголосует  за любые условия карлика-педофила, очень большая. За наш город я вообще не говорю, я каждый день слышу эти разговоры, что войну надо заканчивать на любых условиях.
   Відповісти    
Konstantin2021
Надеюсь, что вы это пишите из окопа?
Иначе ваш "патриотизм" выглядит несколько лицемерно.
   Відповісти    
Pegasus
Комментарий получил много позитивных оценок посетителей
   Відповісти    
Nsv
Nsv 15 липня 2024, 21:57     +4      
Нормальный опрос, а то что ответы не вяжутся вполне логично, все хотят нашей победы только обывателю непонятно как этого достичь при этом самому не принимая участия в достижении этой мечты.
   Відповісти    
rss911
Скільки разів я американцям пояснював, щоб вони не сідали з ними в принципі за стіл. Оскільки все, що ви підпишете для вас обов'язок, а для них абсолютно нічого не означає Ось яка ситуація. Тому, російський диктатор не збирався й не збирається виконувати норми міжнародного права. Ми всі повинні пам'ятати — все, що він робить, всі рішення не мають абсолютно ніякої правової сили. Це всі розуміють у світі. Ось на що потрібно спиратись й необхідно керуватись. Нам необхідно домагатися як можна швидшого об'єднання сил і реалізації рецептури в тому, щоб “вилікувати” хворобу цього етносу, цієї держави й цього фюрера…(с)
Пропозиції віддати українські території повинні зникнути, — дипломат Безсмертний
   Відповісти    
   Правила



24 червня
10:19 Військовий на пенсії передавав дані колишньому підлеглому, який став російським комбатом: в Одесі затримали агента фсб фотографии
5
08:43 Нова модель оборони України: що відбувається на фронті та чи можна говорити про перелом? (колонка)
11
23 червня
21:42 Ще один храм в Одесі перейшов до ПЦУ: там виявили ікони російських царів та символи «руського міра» (відео) видео
14
20:28 Не ухилянтами єдиними: одеських комунальників підозрюють у привласненні 2 млн грн під час розбирання неіснуючих завалів
1
18:10 Не плутайте відкритий пляж із безпечним: поки ви дивитеся на шахеди, вони вбивають (колонка редакції)
16
17:02 Студентська банківська картка для стипендії: комфорт та додаткові вигоди (новини компаній)
15:00 Отруїли собак і палять пластик: під Одесою організували незаконне звалище біля Аджалицького лиману фотографии
6
13:29 На одеському пляжі осколок дрона влучив жінці в шию: вона померла (відео з місця трегедії) видео
24
12:01 Росіяни тікають: Сили оборони очистили від ворога останній шматок Миколаївщини
6
10:55 У центрі Одеси будівля, зруйнована ракетою, «приросла» ще одним поверхом: архітектори говорять про порушення, проектувальник не бачить проблем (фото) фотографии
6
09:09 На Одещині заслужений будівельник України захопив ділянку та збудував там курник із гаражем
3
22 червня
21:36 «Заробили» на дитячій творчості: одеська чиновниця і двоє комерсантів привласнили 12 млн грн фотографии
2
19:55 Гостював в Одесі та бере участь у випробуваннях ППО: іспанський фрегат тестує дрон-перехоплювач фотографии видео
2
18:18 Літній вечір емоцій: Pianoбой повертається з великим концертом (на правах реклами)
1
16:27 В Одесі з’явилися «дерева пам’яті» на честь загиблих військових та мирних жителів (фото) фотографии
5




Статті:

Борщ по-корейски, в плену у льда и спасение пальца: как одессит в Антарктике рыбу измерял

«Царица посадок»: одессит с позывным Нео доходчиво рассказывает о том, что такое пехота!

Оазис реформы или образовательные пустыни? В Одессе хотят вдвое сократить количество школ со старшими классами





17:32
Не фиксируется
3243


17:26
Один в море летает рядом с берегом Пивденное/Фонтанка
32121


17:15
Не фиксируются
474221


17:06
Летят в сторону Доброслава
6325


17:00
Пивденное/Беляры шахеды
504511


16:59
Увага. ПОВІТРЯНА ТРИВОГА
1


16:36
Что творится в одесской полиции?

В распоряжение «Думской» попал список скандальных случаев, связанных с полицейскими области. И это уже больше похоже не на отдельные эпизоды, а на системную криминальную хронику в погонах.

Читать дальше

13:54
Вечерний взрыв в автомобиле на улице Университетской в Одессе СБУ квалифицировала как террористический акт и уже открыла соответствующее уголовное производство.

По предварительным данным следствия, пострадали два человека, которые находились в салоне автомобиля. Им оказывается необходимая медицинская помощь.

Читать дальше

13:48
Где-то еще делают нашу одесскую оригинальную закуску?










Думська в Viber
Ми використовуємо cookies    Ok    ×