|
20 грудня 2023, 21:49 Читать на русском
Очікується бебі-бум: біля української антарктичної станції з`явилися перші пінгвіненятаПерші цього року пташенята субантарктичних пінгвінів з'явилися поблизу української станції «Академік Вернадський». З відкладених на початку листопада 11 яєць вилупилися вісім малюків, повідомили в Національному антарктичному науковому центрі. «Вони зараз у сіренькому пушку, дуже смішні й незграбні, ховаються під батьків, але активно звідти пищать», — розповіли полярники. Нинішнього року на острові Галіндез Аргентинського архіпелагу, де розташована українська станція, очікується пінгвінячий бебі-бум — там гніздиться рекордна кількість субантарктичних пінгвінів — понад 5,3 тис. Біолог 28-ї української антарктичної експедиції Вадим Ткаченко нарахував у їхніх гніздах 4,8 тис. яєць. «Звісно, успішність вилуплення залежатиме від різних чинників, зокрема, кількості снігу та активності хижаків, але припускаємо, що на Новий рік біля «Вернадського» буде дуууже багато пінгвінів та пінгвіненят», — зазначають учені. Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter |
Статті:
В распоряжение «Думской» попал список скандальных случаев, связанных с полицейскими области. И это уже больше похоже не на отдельные эпизоды, а на системную криминальную хронику в погонах. Читать дальше По предварительным данным следствия, пострадали два человека, которые находились в салоне автомобиля. Им оказывается необходимая медицинская помощь. Читать дальше |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Видео: Еще один храм в Одессе перешел в ПЦУ: там обнаружили иконы российских царей и символов «русского мира» (видео)
Не уклонистами едиными: одесских коммунальщиков подозревают в присвоении 2 млн грн на разборе несуществующих завалов
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||