3 квітня 2014, 15:46   

Одесские регионалы попросили губернатора не называть их ворами и взяточниками  


Фракция Партии регионов в Одесском облсовете обратился с открытым письмом к губернатору Владимиру Немировскому.

Депутаты попросили чиновника не обзывать плохими словами должностных лиц публичных органов власти, являющимися членами ПР. 

Письмо опубликовано в газете облсовета «Одесские известия». Приводим его полностью на языке оригинала:

«Останнім часом під час публічних виступів з вашого боку неодноразово лунали висловлювання, в яких посадові особи органів публічної влади, які є членами Партії регіонів, безпідставно називались корупціонерами, що за своїм змістом передбачає скоєння такими особами злочинів у сфері службової діяльності та професійної діяльності, пов’язаної з наданням публічних послуг.

Крім того, вами як головою обласної державної адміністрації направлені листи, адресовані керівникам територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, а також в усній формі на засіданні колегії обласної державної адміністрації повідомлено голів районних державних адміністрацій про необхідність складання ними своїх повноважень за власним бажанням у зв’язку з недовірою до їх професійної діяльності та їх причасності до корупційних дій.

Водночас, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду. При цьому ніхто не зобов’язаний доводити свою невинуватість у вчиненні злочину.

Відсутність вироків про визнання вищезгаданих посадових осіб винними у скоєнні корупційних злочинів надає таким вашим діям характеру необґрунтованості та свідчить про безпідставне навішування ярликів на посадових осіб органів влади лише за ознакою їх партійної належності, що є неприпустимим у демократичному суспільстві як з точки зору законності, так і моралі.

Крім того, чинним законодавством України визначений порядок та вичерпний перелік підстав для звільнення керівників структурних підрозділів обласної державної адміністрації, районних державних адміністрацій, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, та відсутність таких підстав для звільнення не повинна замінюватися спонуканням до складання відповідними особами повноважень за власним бажанням.

Зазначені висловлювання та підозри з вашого боку до державних службовців області дестабілізують їх роботу та як наслідок негативно впливають на стан справ у регіоні в цілому, а також створюють умови для хвилювань та нервозності у суспільстві, недовіри населення до влади як такої.

З урахуванням зазначеного, з метою забезпечення стабільності в Одеській області фракція Партіі регіонів Одеської обласної ради VI скликання просить вас, шановний Воло­димире Леонідовичу, утриматися від безпідставних обвинувачень посадових осіб органів влади на території області у скоєнні корупційних злочинів і спонукання їх до звільнення за власним бажанням та вирішувати відповідні питання у строгій відповідності до чинного законодавства виключно за наявності законних підстав для звільнень».


СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ!


Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter

Владимир Немировский
Владимир Немировский
экс-губернатор, бизнесмен
49 новин, 10 фото

Новини по цій темі:





Кравцов
а как называть — так и не предложили?
   Відповісти    

Жора сАдесы
Кровосиси они :)
   Відповісти    
dolento
Кравцов Великими шахраями, тобто ЖУЛИКАМИ!
   Відповісти    
Luckcat
Luckcat 3 квітня 2014, 15:48     +51      
На воре шапка горит! :)
   Відповісти    
<img src=/i/vk.gif class=fbico> Виталий Сорочан
…и кресло шатается
   Відповісти    

Анна Герман
Вы где нибудь видели фото Виктора Фёдоровича у головном уборе?
Отож.
   Відповісти    

Одномандатный
Письмо регионалов не дочитал, но осуждаю. И это единственный правильный подход к письмам воров и взяточников!
   Відповісти    
Фёдор Петрович 54
А кто они-ВОРЫ, НЕГОДЯИ, ПРедатели.Может они обиделись, что он не ВСЕ слова назвал?
   Відповісти    
dr.dobro
dr.dobro   страна по ip - ua 3 квітня 2014, 15:56     +25      
полудурок костусев называл фашистами — было все ок. а тут сразу обозлились. По сути пожинают свои же плоды.
   Відповісти    
NicoKZ
NicoKZ   страна по ip - ua 3 квітня 2014, 16:14     +14      
Дык не выбирай :) массовка нужна в любом случае :)
   Відповісти    
Mysterio
Mysterio   страна по ip - od 3 квітня 2014, 16:10     +26      
Ты подумай только, обиделись, ути-пути
   Відповісти    
AnotherOdessa
ой рассмешили…ну хорошо, предлагаю называть потомками Остапа Бендера)
   Відповісти    
Т.А.
Т.А.   страна по ip - ua 3 квітня 2014, 16:38     +14      
Зачем так оскорблять сына турецкоподданного?))О. Бендер по сравнению с ними невинен, как младенец! ) 
   Відповісти    

Джек
Джек   страна по ip - od 3 квітня 2014, 16:19     +13      
Чем бороться за обеление якобы «честного» имени делом, надо на Немировского наехать. Чтоб не называл так, обидчевые мы… Сферические «рыги» в вакууме просто.

И где-то я уже такой подход встречал… Ах, да!.. В России милицию (гадкое, плохое дискредитировавшее себя слово, фу! ну фу же!) в полицию переименовали — она так изменилась после этого!..
   Відповісти    
<img src=/i/vk.gif class=fbico> Виталий Сорочан
Изменились! Как говорит Задорнов, они теперь пьют не водку, а виски, все чаще говорят «окей» и «вау», круглый год в черных очках ходят. Только вот пузики никуда не делись :)
Были менты, а теперь — понты.
   Відповісти    
Luckcat
Милицию реформируют и переименуют
Милицию реформируют и переименуют — Главком
   Відповісти    

adamesku
пусть жрут друг друга и выводят на чистую воду, придёт время даже те кто останутся попадут под суд.
   Відповісти    
Smyle
Smyle   страна по ip - od 3 квітня 2014, 17:41     +2      
а как, их падл называть?
   Відповісти    
Korsar black
С…(очувствующим)и. Ворами и взяточниками — слишком уж откровенно. :)) 
   Відповісти    
patriot Odeskiy
правда глаза колит)
   Відповісти    
Богданович
Все объясняется просто: в правовом поле юристов, равных Кивалову — нет!
   Відповісти    
одс
Тараканы осмелели и начали вылазить из щелей. Надо готовить следующую порцию дихлофоса…
   Відповісти    
Korsar black
Дустом надо. К дихлофосу у них уже иммунитет. (Неприкосновенности).
   Відповісти    
   Правила



26 червня
15:19 Тіньовий бізнес по-одеськи: чиновники у стилі гангстерів ділять місто, а за згорілі кафе платять колишні орендарі фотографии
2
14:17 Символ свободи та боротьби: в Одесі розгорнули величезний кримськотатарський прапор (фото) фотографии
7
12:01 Пляжі закриті, але електричка за розкладом:з Одеси запускають модернізований поїзд до Кароліно-Бугазу
11
10:35 Літній вечір емоцій: Pianoбой повертається з великим концертом (на правах реклами)
3
08:27 Атака на Одещину: одна людина постраждала, без світла залишилися кілька населених пунктів
5
25 червня
21:58 Рішення з наслідками: в Одеському університеті Мечникова закривають кафедру історії України, а разом з нею — журфак та істфак
38
20:00 Після конфлікту з ТЦК одесити знайшли свою собаку пораненою: тварину готують до операції (відео)
14
18:45 Житловий ваучер для ВПО-ветеранів: що потрібно знати? (суспільство)
16:38 Перекладають відповідальність за загибель дівчини: депутати захищають бізнес, в.о. мера Одеси плутається у правилах відкриття пляжів
6
15:15 «При пошкодженні артерії людина може загинути за три хвилини»: медик — про трагедію в одеській Отраді (відео) видео
22
13:10 Кінбурн наш: над селищем Покровське майорить український прапор фотографии видео
18
12:05 Вовки з Арнаутської: як одеські аферисти створюють ілюзію Волл-стріт і впроваджують штучний інтелект
10:02 Безкоштовна правова допомога під час війни — серія вебінарів для жителів ТОТ, Херсонщини та бізнесу (суспільство)
08:38 Більше, ніж просто котлети: в одеському ліцеї створять кулінарний хаб із ресторанним розмахом
24 червня
21:31 Трагедія в Отраді: поліція шукає винних у халатності, а прокуратура вже рік намагається повернути пляж місту
21




Статті:

Борщ по-корейски, в плену у льда и спасение пальца: как одессит в Антарктике рыбу измерял

«Царица посадок»: одессит с позывным Нео доходчиво рассказывает о том, что такое пехота!

Оазис реформы или образовательные пустыни? В Одессе хотят вдвое сократить количество школ со старшими классами





17:32
Не фиксируется
3243


17:26
Один в море летает рядом с берегом Пивденное/Фонтанка
32121


17:15
Не фиксируются
474221


17:06
Летят в сторону Доброслава
6325


17:00
Пивденное/Беляры шахеды
504511


16:59
Увага. ПОВІТРЯНА ТРИВОГА
1


16:36
Что творится в одесской полиции?

В распоряжение «Думской» попал список скандальных случаев, связанных с полицейскими области. И это уже больше похоже не на отдельные эпизоды, а на системную криминальную хронику в погонах.

Читать дальше

13:54
Вечерний взрыв в автомобиле на улице Университетской в Одессе СБУ квалифицировала как террористический акт и уже открыла соответствующее уголовное производство.

По предварительным данным следствия, пострадали два человека, которые находились в салоне автомобиля. Им оказывается необходимая медицинская помощь.

Читать дальше

13:48
Где-то еще делают нашу одесскую оригинальную закуску?










Думська в Viber
Ми використовуємо cookies    Ok    ×