|
26 серпня 2022, 15:55 Читать на русском
Одесит через ревнощі до смерті побив співмешканку і викинув тіло у сміттєвий бак44-річного жителя Суворівського району, який до смерті побив свою співмешканку та викинув тіло у сміттєвий бак, затримали правоохоронці. Як повідомили у пресслужбі обласної поліції, інформація про те, що на сміттєзвалищі у Дальницькому кар'єрі виявлено оголене тіло жінки, надійшла правоохоронцям уранці 24 серпня. Вже наступного дня оперативники з'ясували, що одесит на ґрунті ревнощів влаштував сварку зі своєю 47-річною співмешканкою. Конфлікт переріс у бійку і чоловік жорстоко побив жінку. Вранці він виявив, що вона не подає ознак життя, тому, щоб приховати сліди злочину, поклав тіло в сумку і виніс у бак для сміття. Звідти покійницю згодом відвіз сміттєвоз. Зловмисника затримали у нього вдома. Заперечувати свою провину в скоєному він не став. Фігуранту повідомили про підозру в умисному вбивстві, передбаченому ч.1 ст.115 Кримінального кодексу України. Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Правопорушнику загрожує від семи до 15 років позбавлення волі. Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter Новини по цій темі: 12 серпня 2025: Як у кіно: в Одесі затримали драгдилера з партією психотропів на 20 мільйонів (фото) 4 серпня 2025: Експертизу не зробили, камери не подивилися: одеські волонтери скаржаться на саботаж поліції у розслідуванні вбивства собаки 29 липня 2025: В Усатово Одеської області сталася перестрілка: поліція працює на місці (відео, оновлено) 28 липня 2025: П'яний на "Ягуарі" або гіпертонік? Звільнений топ-посадовець одеської поліції хоче повернутися на службу |
Статті:
В распоряжение «Думской» попал список скандальных случаев, связанных с полицейскими области. И это уже больше похоже не на отдельные эпизоды, а на системную криминальную хронику в погонах. Читать дальше По предварительным данным следствия, пострадали два человека, которые находились в салоне автомобиля. Им оказывается необходимая медицинская помощь. Читать дальше |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Не уклонистами едиными: одесских коммунальщиков подозревают в присвоении 2 млн грн на разборе несуществующих завалов
Отравили собак и жгут пластик: под Одессой организовали незаконную свалку возле Аджалыкского лимана
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||