|
8 грудня 2022, 16:49 Читать на русском
Одеса незабаром повернеться до планових відключень електрики, — Офіс ПрезидентаОдеса повернеться до планових графіків подачі електроенергії найближчим часом. Як повідомив заступник голови Офісу Президента Кирило Тимошенко, ситуацію вдалося стабілізувати. «Після обстрілів 5 грудня енергетична система міста та населених пунктів навколо постраждала найбільше. Енергетики зробили велику роботу. Ситуацію вдалося стабілізувати, найближчим часом повернемося до планових графіків подачі електроенергії», — написав Тимошенко. За його словами, в ніч проти 8 грудня фахівці знайшли спосіб перепід'єднати Одесу та Одеський район до мережі. Також вирішене питання водопостачання та водовідведення практично у всіх громад області. Зазначимо, що напередодні голова ОВА Максим Марченко повідомив, що в Одесі та районі на добу відновлять електропостачання. За його словами, це дасть змогу під'єднати всіх споживачів, щоб прогріти місто. СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ! Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter |
Статті:
В распоряжение «Думской» попал список скандальных случаев, связанных с полицейскими области. И это уже больше похоже не на отдельные эпизоды, а на системную криминальную хронику в погонах. Читать дальше По предварительным данным следствия, пострадали два человека, которые находились в салоне автомобиля. Им оказывается необходимая медицинская помощь. Читать дальше |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Видео: Еще один храм в Одессе перешел в ПЦУ: там обнаружили иконы российских царей и символов «русского мира» (видео)
Не уклонистами едиными: одесских коммунальщиков подозревают в присвоении 2 млн грн на разборе несуществующих завалов
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||