|
10 травня 2023, 12:01 Читать на русском
Нові вікна, косметичні ремонти і великі премії: комунальні підприємства та установи Одеської області використовуються для виведення бюджетних коштів?Схему з виведення бюджетних коштів через комунальні підприємства організували посадові особи Одеської обласної ради та військової адміністрації. Про це «Думській» повідомило джерело в правоохоронних органах, які зацікавилися ситуацією. «Велика війна й ухвалені у зв'язку з нею урядові рішення створили ситуацію, коли грошей багато — насамперед за рахунок військових (основна стаття доходів місцевих бюджетів — податки з фізичних осіб, а зарплати у військовослужбовців чималі), але витрачати їх майже ні на що не можна: капітальні видатки було заблоковано. Тому відмивання грошей через комунальні підприємства та установи набуло в Одеській області не просто великих, а колосальних розмірів», — каже наш співрозмовник. СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ! Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter
Новини по цій темі: |
Статті:
В распоряжение «Думской» попал список скандальных случаев, связанных с полицейскими области. И это уже больше похоже не на отдельные эпизоды, а на системную криминальную хронику в погонах. Читать дальше По предварительным данным следствия, пострадали два человека, которые находились в салоне автомобиля. Им оказывается необходимая медицинская помощь. Читать дальше |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
В Одессе появились «деревья памяти» в честь погибших военных и мирных жителей (фото)
Пять часов без туалета: житель Одесской области с ДЦП разгромил военкомов в суде и требует компенсации за издевательства
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||