|
9 жовтня 2023, 11:49 Читать на русском
На острові в Одеській області «чорні» лісоруби знищували зелені насадження: задіяли навіть автокранПоліція затримала трьох жителів Кілійської громади, які незаконно вирубували дерева на острові Кислицький на Дунаї. В обласному управлінні Нацполіції повідомили, що чоловіки 33, 36 і 39 років знищили 19 дерев. За допомогою автокрана вони вантажили колоди у вантажівку. Важку техніку фігуранти попередньо орендували у місцевого підприємства. Поліцейські вилучили машини та бензопили, суд наклав на них арешт. Завдані природі збитки оцінюють у 140 тисяч гривень. За 246-ю статтею Кримінального кодексу України за незаконний спил дерев фігурантам загрожує штраф або до трьох років позбавлення волі. Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter Новини по цій темі: 12 серпня 2025: Як у кіно: в Одесі затримали драгдилера з партією психотропів на 20 мільйонів (фото) 4 серпня 2025: Експертизу не зробили, камери не подивилися: одеські волонтери скаржаться на саботаж поліції у розслідуванні вбивства собаки 29 липня 2025: В Усатово Одеської області сталася перестрілка: поліція працює на місці (відео, оновлено) 28 липня 2025: П'яний на "Ягуарі" або гіпертонік? Звільнений топ-посадовець одеської поліції хоче повернутися на службу |
Статті:
В распоряжение «Думской» попал список скандальных случаев, связанных с полицейскими области. И это уже больше похоже не на отдельные эпизоды, а на системную криминальную хронику в погонах. Читать дальше По предварительным данным следствия, пострадали два человека, которые находились в салоне автомобиля. Им оказывается необходимая медицинская помощь. Читать дальше |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Пять часов без туалета: житель Одесской области с ДЦП разгромил военкомов в суде и требует компенсации за издевательства
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||