|
26 вересня 2022, 11:37 Читать на русском
На деокупованій території Харківської області виявлено ще одну катівню окупантівЧергову катівню російських окупантів виявили оперативники Служби безпеки України в звільненому селі Липці Харківської області. Як повідомили в пресслужбі СБУ, катівня, яку загарбники називали «подвалом», була облаштована у приміщенні, де розміщувалася так звана «народна міліція лнр». Бойовики і російські військові незаконно ув'язнювали там місцевих мешканців, які підтримували територіальну цілісність України та відмовлялися співпрацювати з ворогом. Вони застосовували до в'язнів жорстокі тортури, після чого силоміць вивозили їх на територію рф. Зараз тривають слідчо-оперативні дії для встановлення усього кола осіб, які постраждали від тортур окупантів, а також усіх воєнних злочинців, причетних до знущання над цивільним населенням. Зазначимо, що у звільнених населених пунктах Харківської області вже виявлено понад десяток катівень окупантів. Буквально щодня правоохоронці знаходять нові докази злочинів загарбників. СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ! Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter |
Статті:
В распоряжение «Думской» попал список скандальных случаев, связанных с полицейскими области. И это уже больше похоже не на отдельные эпизоды, а на системную криминальную хронику в погонах. Читать дальше По предварительным данным следствия, пострадали два человека, которые находились в салоне автомобиля. Им оказывается необходимая медицинская помощь. Читать дальше |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Видео: Еще один храм в Одессе перешел в ПЦУ: там обнаружили иконы российских царей и символов «русского мира» (видео)
Не уклонистами едиными: одесских коммунальщиков подозревают в присвоении 2 млн грн на разборе несуществующих завалов
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||