|
Робітники демонтували нахабну споруду на Героїв Прикордонників, 7. Начальник управління державного архітектурно-будівельного контролю Одеської міської ради Олександр Авдєєв заявив, що споруда площею 13,6 кв. м у результаті проведеної комісії була визнана незаконною. Власник спробував прибудувати ще одне приміщення до прибудови, що з'явилася раніше, і зайняв землю, що належить територіальній громаді. Жодних дозвільних документів на ці роботи він не отримував, земельна ділянка в оренду чи приватну власність також не переходила. Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter
Новини по цій темі: 13 лютого 2024: Продавав дозволи на вирубку дерев: в Одесі судитимуть депутата міськради від забороненої ОПЗЖ 15 листопада 2023: Жителі одеської Слобідки вийшли з плакатами до мерії: вони проти депутатського будівництва у сквері (фото) 4 липня 2023: В Одеській міськраді не знайшлося жодного відмінника: Комітет виборців України підбив підсумки атестації 21 лютого 2023: В Одесі на Фонтанській дорозі демонтували нахаббуд (фото) |
Статті:
В распоряжение «Думской» попал список скандальных случаев, связанных с полицейскими области. И это уже больше похоже не на отдельные эпизоды, а на системную криминальную хронику в погонах. Читать дальше По предварительным данным следствия, пострадали два человека, которые находились в салоне автомобиля. Им оказывается необходимая медицинская помощь. Читать дальше |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Видео: Гостил в Одессе и участвует в испытаниях ПВО: испанский фрегат тестирует дрон-перехватчик
В Одессе появились «деревья памяти» в честь погибших военных и мирных жителей (фото)
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||