|
1 лютого 2025, 16:00 Читать на русском
В Одесі знайшли мертву дитину в морозилці: справу взяв на контроль Київ (фото, відео)Тіло однорічного хлопчика в морозильній камері виявили поліцейські в одній із квартир Пересипського району. Як повідомили у пресслужбі поліції Одеської області, мертва дитина була загорнута в пакет. Правоохоронці з'ясували, що малюк, якому був рік і три місяці, жив із дворічною сестрою, 18-річною мамою та її 44-річним співмешканцем, який раніше був неодноразово судимий. Дівчинку вилучили із сім'ї та доправили до лікарні. Тіло хлопчика направили на судово-медичну експертизу. Правоохоронці розпочали кримінальне провадження за фактом умисного вбивства малолітньої дитини (п.2 ч.2 ст. 115). За даними джерел «Думської», справу під свій контроль узяла Національна поліція України. Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter Новини по цій темі: |
Статті:
В распоряжение «Думской» попал список скандальных случаев, связанных с полицейскими области. И это уже больше похоже не на отдельные эпизоды, а на системную криминальную хронику в погонах. Читать дальше По предварительным данным следствия, пострадали два человека, которые находились в салоне автомобиля. Им оказывается необходимая медицинская помощь. Читать дальше |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||