Масована атака на Одесу: у більшій частині міста немає світла, тепла та води
Ворог масовано атакував Одесу ударними безпілотниками та ракетами. Вибухи пролунали в різних районах міста, повідомляють очевидці.
Зникло світло, вода й опалення практично у всьому місті. Всіх громадян до відбою просять бути в безпечних місцях. ОНОВЛЕНО О 8:44. Одесу та передмістя все ще атакують «шахеди». Працює ППО. Більш повна інформація буде після відбою.
СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ!
Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter
 |
Большое спасибо всем тем, кто участвует в обеспечении безопасности нашей Одессы! Уверен, что вы сделали все, что смогли. И не ваша вина, что у противника больше возможностей. Для меня лично вы — Герои, благодарю вас!
Відповісти
|
 |
2я армия мира «побеждает» гражданскую инфраструктуру.
Відповісти
|
 |
Сволочи московские. Полный блекаут миллионного города зимой. Пи*дец
Відповісти
|
 |
Питання до релігійних фанатиків: чому ваш божєнька допустив рашиZм та досі підтримує цю ідеологію своєю злочинною бездіяльністю?
Відповісти
|
 |
Якби менш варнякали чиновники та депутати, що стаб.відключення на Півдні України та в Києві будуть скасовані, а Львів вже не вимикають то, можливо, придурошне і не ставило такі завдання, як повністю знищити енергосистему. Четвертий рік воюємо, а до цих пір хайп та бажання чимось сподобатися перевищує здоровий глузд! Ну хіба можна дражнити психічно хворих, або це навмисне роблять! Одесо, тримаймося! Ми все витримаємо, аби не було тільки потвор на нашій землі! Слава Україні! Слава її мужньому народові!
Відповісти
|
 |
Молюсь за всех одесситов, чтобы не было жертв.
Відповісти
|
 |
Третья массовая атака на Одессу за последнее время, но я практически не слышу работу ПВО
Где оно? Перевели в пехоту? И где распиаренные дроны-перехватчики?
Відповісти
|
 |
Там где и F-16 и прочие летающие вундервафли которые должны были сбивать вся и все
Хоть каких-то Як 52 могли за копейки закупить для сбития шахедов.
Но приоритетом остаются дороги и озеленение.
Відповісти
|
 |
Я не знаю где Вы живете, но я и мои родственники в разных районах города всю ночь не спали, так как везде была слышна работа ПВО и были слышны хваленые дроны-перехватчики, я лично слышал как они жужжали в небе и догоняли шахеды.
Відповісти
|
 |
ТЦКуны вылезли из нор сбивать шахеды, или сидят в своих териториальных центрах за зарплату из бюджета?
Відповісти