|
У вихідні стовпчик термометра вперше цього року піднявся до позначки 20 градусів, тому тисячі одеситів попрямували до моря. Незважаючи на попередження про мінну небезпеку, багато хто відпочивав на піску і навіть встиг зануритися, відкривши купальний сезон. Як передає кореспондент «Думської», на пляжах зникли червоні стрічки, що забороняють виходити на пісок, а поліцейські, які стежать за порядком, не робили зауважень тим, хто купається. До слова, торік охоронці порядку навіть штрафували за це, але порушників усе одно було досить багато. У багатьох прибережних кафе все ще тривають ремонт і будівельні роботи, а ті, що вже відкриті, — повні відвідувачів. Фото Сергія Смоленцева СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ! Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter Новини по цій темі: 27 квітня: З бомбосховищами і плиточкою: в Одесі стартували роботи з будівництва меганабережної (фото) 20 березня: Плитка, 650 лавок, а пандуси почекають: одеська мерія дала добро на мільйонну реконструкцію набережної 21 березня: Так і не знайшли спонсорів: модульні укриття для одеських пляжів доведеться купувати за бюджетні мільйони |
Статті:
В распоряжение «Думской» попал список скандальных случаев, связанных с полицейскими области. И это уже больше похоже не на отдельные эпизоды, а на системную криминальную хронику в погонах. Читать дальше По предварительным данным следствия, пострадали два человека, которые находились в салоне автомобиля. Им оказывается необходимая медицинская помощь. Читать дальше |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Видео: Еще один храм в Одессе перешел в ПЦУ: там обнаружили иконы российских царей и символов «русского мира» (видео)
Не уклонистами едиными: одесских коммунальщиков подозревают в присвоении 2 млн грн на разборе несуществующих завалов
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||