1 січня 2015, 13:59   

ГСЧС: в области установилась морозная погода, расчистка дорог продолжается


Сотрудники ГСЧС, Службы автодорог, Госавтоинспекции и военнослужащие Вооруженных сил Украины продолжают бороться с последствиями снегопада в Одесской области и предупреждают население о сильных морозах.

За минувшие сутки спасатели извлекли из снежных заносов 11 легковых автомобилей, 15 грузовиков, 14 маршруток и две машины скорой помощи. Помощь получили 525 человек. В связи с сильными морозами в области установлены стационарные пункты обогрева. Подробности – в сводке ГСЧС на день 1 января. Язык оригинала сохранен.




За добу підрозділами ДСНС надавалась допомога в м. Одеса, м. Іллічівськ, Ізмаїльському, Б.-Дністровському, Біляївському, Комінтернівському, Арцизському, Ренійському, Березівському, Овідіопольському районах.

У зв’язку з сильними морозами, силами ГУ ДСНС України в Одеській області встановлені та забезпечені продуктами харчування стаціонарні, наметові пункти обігріву: в м. Одеса — поблизу ст. Одеса-Східна, по вул. Жюліо-Кюрі та по вул. Старосіна площа. 2, залізничний вокзал; м. Ізмаїл – проспект Суворова, 62, Ізмаїльська міська рада, м. Котовськ – проспект Котовського, центральний міський парк, м. Б.Дністровському –ул. Калініна, 33 а (поруч з пожежно-рятувальною частиною). За добу допомогу по обігріву получили біля 200 чоловік, з яких 135 - в м. Одеса. Рішенням комісії з питань ТЕБ та НС Одеської облдержадміністрації, (Протокол №12) всього по області відкрито 188 пунктів обігріву (інформація).

Залишається ускладнений рух на автошляху Одеса-Ізмаїл (в районі с. Кирнички Ізмаїльського району), де зараз працює техніка підвищеної прохідності Збройних сил України: БАТ – 2 од. та КРАЗ

Рух по основним трасам: Одеса-Київ, Одеса-Кишинів, Одеса-Миколаїв відновлено, але лише для легкового та пасажирського транспорту, на трасах продовжуються роботи по розчищенню доріг. Великогабаритний транспорт, який виїхав, не зважаючи на попередження про негоду, зупиняється працівниками ДАЇ на спеціальних відстійниках. Нагадаємо, для того, щоб попередити виникнення великих заторів транспорту, ДАІ заборонила в’їзд великогабаритного вантажного транспорту до міста Одеса.

На 12 годину знеструмленні 16 населених пункти. Залучено 8 бригад ВАТ 8 «Одесаобленерго», 16 працівників та 8 одиниць техніки.

Всього з 27 грудня, завдяки спільним діям рятувальників, служби автомобільних доріг, ЗСУ та місцевим органам влади підрозділами ГУ ДСНС вилучено із снігових заметів 2300 одиниць транспорту, в т.ч.961 легкових, 277 вантажних автомобілів та 95 маршрутних автобусів та 10автомобілів ШМД, надано допомогу 4733 чоловікам, з яких 582 дитини, надано допомогу в пересувному пункті обігріву 208 особам. Залучалося 127 пожежно – рятувальних відділень та 672 чоловік особового складу.

До ліквідації наслідків несприятливих погодних умов 31 грудня – 1 січня залучено:

- ГУ ДСНС України в Одеській області — 18 од. техніки та 69 чоловік особового складу.
— 63 одиниць техніки та 65 працівників Служби автомобільних доріг.
— ЗСУ – 7 одиниць техніки підвищеної прохідності та інженерної техніки від Збройних сил України: 5 одиниць — від понтонної бригади ЗС України (м. Б.Дністровський) та дві одиниці техніки від ВМФ ЗС України (Чабанка).

Підрозділи ГУ ДСНС області переведені в посилений варіант несення служи, в добовому режимі організована робота оперативно – мобільної групи.

Ситуація щодо ліквідації надзвичайних подій, пов’язаних з негодою знаходиться на контролі регіонального штабу Одеської обласної державної адміністрації.

За прогнозами Укргідрометцентру Чорного та Азовського морів, в Одеській області спостерігатиметься зниження температура, в окремих місцях до 20° морозу:

1-2 січня: мінлива хмарність. 1 січня без суттєвих опадів, 2 січня місцями невеликий сніг, ожеледиця. Вітер північний 9-14 м/с. Температура повітря вночі 15-20° морозу, вдень 6-11° морозу. 2 січня вночі 8-13° морозу, вдень від 3º морозу до 2º тепла.

3 січня: мінлива хмарність, місцями невеликі опади, ожеледиця. Температура повітря вночі 5-10º морозу, вдень від 2º морозу, до 3º тепла.

4-5 січня: місцями невеликі опади, ожеледиця. Температура повітря вночі 3-8º морозу, вдень від 2º морозу, до 3º тепла.

ГУ ДСНС України в Одеській області звертається до населення міста та області бути обережними, одягатися тепліше, не випускати дітей одних із дому та не зловживати спиртними напоями. Бережіть себе та свої сім’ї.


СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ!


Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter


Новини по цій темі:





Будем посмотреть
Ти туда не ходи там снег сосульки и мороз савсэм плохо будэт {;{)
   Відповісти    
прокл лукичь
Люди до того обнаглели на Маршала Говорова 10/3, 10/4 и торцевой дом по Зоопарковой 12, находящийся в глубинке, они просто выкидывают мусор под забор прямо на дорогу, М Говорова, при чем и пожилые люди и молодые! нет ни дворника который это все убирает! , нет ни участкового который штрафует быдло, нет санэпидем станции, и совет жителем которые проживают в доме на ул Зоопарковая 12, выкидывайте себе под окна, или под двери своим соседям, особенно первая парадная, такого быдла давно не было в Одессе.
   Відповісти    
papajoe
papajoe   страна по ip - ua 1 січня 2015, 14:22     +8      
Отож, понаехали с Лугандона! )
   Відповісти    
костянодесса
За минувшие сутки спасатели извлекли из снежных заносов 11 легковых автомобилей, 15 грузовиков, 14 маршруток и две машины скорой помощи.

и это все на что способна комунальная и военные?!!

такова заброшенного города я в жизни не видел.

машины по бросали и хоть бы вернулись раскопать и убрать чуток в сторону чтоб могла пройти техника.особенно не местные номера.просто эгоистичные уроды.отобрать номера и на штраф площадку.иза одного страдают остальные.

вчера пока доехал до заставы и обратно на толбухина не встретил ни одной снегоуборочной техники.всем похер главное новый год.
   Відповісти    
прокл лукичь
когда был снегопад, я не видел ни одного Гаишника! это как? почему? зачем они тогда нужны?
   Відповісти    
Exbombist
Exbombist   страна по ip - od 1 січня 2015, 14:38     +3      
Так, их то ли сокращают, то ли разгоняют. Реформа МВД называется.
   Відповісти    

Атлантик
) так они и не нужны. Нужна патрульная служба с совсем другими целями и задачами
   Відповісти    
Эдгар Раневский
кстати насчет заявлений Катеринчука, мол в праздничные дни будет много сотрудников правоохранительных органов
никого вообще не наблюдаю
   Відповісти    

прокл лукичь
эти свет выключают, светофоры не работают, этих нет, тех нет, но зарплату все получают
   Відповісти    
Exbombist
Exbombist   страна по ip - od 1 січня 2015, 15:17     +4      
Так, они потом и пенсию нехилую будут получать…
   Відповісти    

2015
2015   страна по ip - od 1 січня 2015, 14:56     +4      
Мусор не вывозится, пешеходные дорожки не посыпаны на Терешковой, а рядом ЖЭК Вузовский, участок №7…на моих глазах упала пенсионерка и по видимому что-то себе сломала т.к. встать не могла, скорую даже не ждали мужчина водитель помог повёз её в больницу, СКОЛЬКО БУДЕТ ПРОДОЛЖАТЬСЯ ЭТО ИЗДЕВАТЕЛЬСТВО НАД ЛЮДЬМИ???КОГДА БУДУТ ОЧИЩАТЬ ТАИРОВО И ЧЕРЁМУШКИ ОТ СНЕГА???Власти, чего Вы ждёте, что сам растает???С завтрашнего дня будет опять снег и на ближайшие 5 дней тоже синоптики обещают снегопады!!! ЧТО БУДЕМ ДЕЛАТЬ???
   Відповісти    
Exbombist
Exbombist   страна по ip - od 1 січня 2015, 16:37     +1      
Ходите по Потёмкинской лестнице — её уже почистили.
   Відповісти    
signature
signature   страна по ip - od 1 січня 2015, 18:42     +2      
ребята!!! кто знает владельца вишневой пятерки 955-93 МА. пускай заберет свой драндулет с улицы Бочарова, возле Сильпо напротив кафе Бузина. стоит сие чудо советского автопрома посреди улицы напротив выезда с сильпо. травматизм от водителя фуры ему обеспечен.
   Відповісти    
   Правила




22 червня
21:36 «Заробили» на дитячій творчості: одеська чиновниця і двоє комерсантів привласнили 12 млн грн фотографии
1
19:55 Гостював в Одесі та бере участь у випробуваннях ППО: іспанський фрегат тестує дрон-перехоплювач фотографии видео
1
18:18 Літній вечір емоцій: Pianoбой повертається з великим концертом (на правах реклами)
1
16:27 В Одесі з’явилися «дерева пам’яті» на честь загиблих військових та мирних жителів (фото) фотографии
5
14:10 В Одесі помітили сарану: звідки з’явилися комахи та чи існує загроза фотографии
6
12:04 Мерія взялася за занедбані ставки Дюківського саду: матеріали передали до прокуратури та екоінспекції
7
10:27 П’ять годин без туалету: мешканець Одещини з ДЦП розгромив військкомів у суді та вимагає компенсації за знущання
9
08:30 Нічна атака на іноземні судна біля берегів Одещини: загинув моряк, пошкоджено три суховантажі (фото) фотографии
3
21 червня
21:56 Скандал із турецьким ресторатором, дівчинка, яка зникла в морі, та лихач на BMW: топ-5 одеських новин тижня
18
20:24 Фекальний бунт під Одесою: люди перекрили трасу через прорив нечистот, а влада скинула смердючу рідоту в море
14
19:01 Місто, якого більше немає: в Одесі оживили плівковий архів «інтелігента з камерою» фотографии
3
16:02 В Одесі відкрили найбільший в Україні меморіал пам’яті загиблих студентів-захисників (суспільство) фотографии
9
13:00 Аварія на Одеській ТЕЦ: центр міста залишився без світла, а резервний трансформатор за 40 млн так і не запустили (оновлено)
6
11:30 «Велику Русь» пустили на розпалювання, а через багаття стрибали аж до сутінок: на одеському пляжі відсвяткували Івана Купала (фоторепортаж) фотографии
18
08:41 Нічна атака на Одещину: горіло подвір’я приватного будинку
9




Статті:

Борщ по-корейски, в плену у льда и спасение пальца: как одессит в Антарктике рыбу измерял

«Царица посадок»: одессит с позывным Нео доходчиво рассказывает о том, что такое пехота!

Оазис реформы или образовательные пустыни? В Одессе хотят вдвое сократить количество школ со старшими классами





17:32
Не фиксируется
3243


17:26
Один в море летает рядом с берегом Пивденное/Фонтанка
32121


17:15
Не фиксируются
474221


17:06
Летят в сторону Доброслава
6325


17:00
Пивденное/Беляры шахеды
504511


16:59
Увага. ПОВІТРЯНА ТРИВОГА
1


16:36
Что творится в одесской полиции?

В распоряжение «Думской» попал список скандальных случаев, связанных с полицейскими области. И это уже больше похоже не на отдельные эпизоды, а на системную криминальную хронику в погонах.

Читать дальше

13:54
Вечерний взрыв в автомобиле на улице Университетской в Одессе СБУ квалифицировала как террористический акт и уже открыла соответствующее уголовное производство.

По предварительным данным следствия, пострадали два человека, которые находились в салоне автомобиля. Им оказывается необходимая медицинская помощь.

Читать дальше

13:48
Где-то еще делают нашу одесскую оригинальную закуску?










Думська в Viber
Ми використовуємо cookies    Ok    ×