|
22 жовтня 2022, 18:49 Читать на русском
Місто Южне залишилося без світла і води через обстріли окупантівБез електроенергії і водопостачання залишилося місто Южне на Одещині через ворожі обстріли об'єкту інфраструктури. Як повідомила місцева журналістка Ольга Годовенко, зараз в Южному електрики ведуть роботу з відновлення електропостачання. За попередніми даними, світло в квартирах може з'явитися в ніч з 22 на 23 жовтня. У місті організований підвіз технічної води у двори. Є перебої з телефонним зв'язком та Інтернетом. Система оповіщення про повітряні тривоги в Южному не працюватиме, доки не відновлять електропостачання, тож мешканцям радять орієнтуватися на повідомлення у групах соцмереж. Фото- Ольга Годовенко СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ! Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter Новини по цій темі: 5 червня: Одесу атакували "африканські" шахеди: що це за серія дронів і чому вона небезпечніша за звичайні? 28 травня: Балістика проти закруток: в Одесі зруйновано одне з найстаріших промислових підприємств (фото) |
Статті:
В распоряжение «Думской» попал список скандальных случаев, связанных с полицейскими области. И это уже больше похоже не на отдельные эпизоды, а на системную криминальную хронику в погонах. Читать дальше По предварительным данным следствия, пострадали два человека, которые находились в салоне автомобиля. Им оказывается необходимая медицинская помощь. Читать дальше |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Не уклонистами едиными: одесских коммунальщиков подозревают в присвоении 2 млн грн на разборе несуществующих завалов
Отравили собак и жгут пластик: под Одессой организовали незаконную свалку возле Аджалыкского лимана
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||