«Евровидение-2021»: на конкурсе победила итальянская рок-группа, а Украина вошла в пятерку лучших исполнителей
По итогам вчерашнего финала песенного конкурса «Евровидение-2021» победителем музыкального шоу стала группа «Måneskin» из Италии с песней «Zitti E Buoni».
Именно этой песне прочили победу букмекеры.
«Måneskin» – рок-группа из Рима, в состав которой входят ведущий вокалист Дамиано Давид, басистка Виктория Де Анджелис, гитарист Томас Раджи и барабанщик Итан Торчио.
Коллектив существует с 2016 года, а известность получил в 2017 году, заняв второе место в итальянском шоу талантов X Factor.
Украинская группа Go_A – SHUM достойно выступила и попала в пятерку лидеров с 364 баллами. При этом зрительским голосованием наши артисты выходили на второе место.
Лучшая десятка выглядит так:
1. Италия Måneskin – Zitti e buoni 524 балла
2. Франция Barbara Pravi – Voilà 499 баллов
3. Швейцария Gjon's Tears – Tout l'Univers 435 баллов
4. Исландия Daði & Gagnamagnið – 10 Years 378 баллов
5. Украина Go_A – SHUM 364 балла
6. Финляндия Blind Channel – Dark Side 301 балл
7. Мальта Destiny – Je Me Casse 255 баллов
8. Литва The Roop – Discoteque 220 баллов
9. Россия Manizha – Russian Woman 204 балла
10.Греция Stefania – Last Dance 170 баллов
СМЕРТЬ РОССИЙСКИМ ОККУПАНТАМ!
Заметили ошибку? Выделяйте слова с ошибкой и нажимайте control-enter
На мій хлопський розум, не дуже зрозуміло навіщо взагалі на подібних конкурсах так зване «професійне жюрі». Ну яке жюрі в принципі може визначити хто краще: Паваротті, Піаф, АББА чи «Бітлс», адже всі вони дуже добре співали, але кожний в своєму жанрі? Так само і на «Євробаченні» представляються абсолютно різні жанри і стилі. Це шоу, на якому повинно мати значення лише те, що сподобалося глядачам саме тут і саме зараз (з усіма умовностями такого підхода)
Будемо критичними: виступ України не був самим цікавим, ми поступалися під час голосування по балам Росії та іншим, лише за вокал Павленко нам журі надало необхідні бали, і ми потрапили у першу п'ятірку. Це приємно, але треба замислитися щодо наступних виступів))
«Роби, що повинен, і будь, що буде! « ) Мені особисто пісня сподобалась саме сумішшю етніки і сучасності, драйвом. А підстроюватись під Євробачення не має сенсу, бо там часто працюють зовсім не музичні чинники. Та ж Британія майже завжди на останніх місцях, думаєте, випадково? ;) І вона ду-у-же «переживає» з цього приводу.
Знаете ли, на 0 баллов от большинства жюри они точно не заслужили. Посмотрите, как голосовали зрители. Не может быть такого, чтобы зрители страны ставили 12, а жюри 0.
А по зрительскому голосованию на втором месте. Так что я не очень доверяю этим жюри. Посмотреть на паРашу, которая оказалась на 8-м месте, то это вооще какой-то зашквар. Читал комменты росиян, так они сами плюются на эту Манижу. По итогам голосования зрителей, Украина на 2-ом месте, так нет же ж, жюри лучше знает
в Еуропе этот перформанс воспринамается не более как ”Алло мы ищем таланты» в СССР — конкурс молодых аматоров. Победа конечно похвальна, но не стоит относится к этой клоунаде серьезно.
Участников нынешнего Евровидения можно условно разделить на 3 группы: 1. Очень даже прилично. 2. Гаремні танці. 3. Що це було? Для меня лично первая пятерка: 1. Франция ( девочка чудо как спела), 2. Финляндия ( парни молодцы, с сильной энергетикой) 3. Португалия ( профи, ничего не скажешь), ну и четвертое и пятое места- Кипр и Швейцария. Из категории « Гаремні танці» порадовали 3 практически одинаковые серебряные платья с висюльками у участниц, я бы их вместе собрала, вот это было бы шоу! ). Кстати, я заметила, с тех пор, как Филя Киркоров оккупировал Молдову на Евровидении, выступления стали отдавать замшелой и унылой попсой, Филя, руки прочь от Молдовы и отстань уже от Евровидения, ты не пройдешь! )) Ну, и из разряда « Що це було? « меня совершенно добили выступления России( такое ощущение, что она пела набор случайных слов, типа генератора случайных чисел, лишь бы в рифму, какая-то деревенская самодеятельность), затем Исландия- я это не поняла, может, разница менталитетов, а также выступление Латвии с их пальчиками. А Великобритания вообще супер, ни одного балла, хотя, по мне, он лучше выступил, чем та же Россия, хотя бы все вменяемо. Ну, чудак вообще не заморачивался, позитивный, похоже, что он на конкурсе бухнул, не удивлюсь, что он станет героем мемов). Италия не понравилась от слова совсем, финны на порядок круче. А когда происходило голосование, мы все сидели в шоке, вообще было непонятно, что происходит, рушились старый проверенный порядок!)))
Лінна, это политика, от которой безуспешно пытаются откреститься организаторы Евровидения И голосование четко подтвердило политическую составляющую Боюсь, что от политического влияния Евровидение никогда уже не избавится
От жюри вообще был завал( Особо "профессиональное" жюри Молдовы не дали нам ни балла, в ответочку киркоровская протеже оценена российскими в 12! Зато от Бельгии мы получили 10-ку. А как Франция могла дать 10-ку российскому непоймичто? Зрители оказались адекватнее.
Так.. Фрік в штанях з підтяжками, в якихось татушках сердечках, біжутерних сережках це десь в принципі якби характеристика якоїсь підсвідомості декотрих людей. Але впевнено виглядав, тримав фасон бунтаря, лежав на підлозі, старався на якісному рівні..Ну, якби там не було, але Рок-н-рол і Елвіс фореве ;)
Мои топ5 были: Италия, Франция, Мальта, Украина и Исландия. Немножко не угадал с Мальтой).
Италия мне сразу показалась лидером, тк на фоне всех остальных песен (баллады, типичные «евровиденские» песни с кучей огня, песни с образом sweet girl (Греция, Болгария, Молдова) или наоборот женщины-вамп или femme fatale (Албания, Сан-Марино, Кипр, Сербия, Азербайджан), песни в стиле «пис-пис, лав-лав» и тд) была самой оригинальной.
Удивительно, как прошла отбор, а потом и в финал песня Кипра, так похожа на Lady Gaga Bad Romance:
Молдова- симпатичная девушка, вызывает улыбку..Приятно на нее смотреть.. Россия- ужас ужасный, баба-мужик, намешано все, рэп, молитва, пение, подскоки.. Как это вообще возможно напевать или повторить.. От нас я бы хотела видеть на Евровидении Марув все таки
Подивіться історію Євробачення і пісні-переможці за кожен рік. Більшість з них англомовні. Вам як українцю пісня італійською більше зрозуміла, ніж англійською? Сумніваюсь. Хіба вам все одно, що там в словах. Я шукав переклад італійської пісні на англ, щоб зрозуміти, про що співали.
Взагалі-то, не завжди на Євробаченні було дозволено виконувати пісні не англійською мовою. Україна, Італія, Франція та інші довели, що пісні рідною мовою звучать соковитіше. І в цьому немає нічого дивного.
А кому це заважає насолоджуватись піснею? Якщо поляк, француз чи італієць слухає Deep Purple та не переживає ті ж самі емоції, що й автор пісні, то йому терміново треба припинити отримувати задоволення? І байдуже, чи він не знає англійської мови, чи просто автор пісні написав щось особисте, що зрозуміють лише британці
Уявімо, ви змусите Deep Purple співати польською/французською/італійською — чи вийде з цього щось добре хороше? Не думаю.
До речі, Катерина з Go_A не розмовляє англійською. Якби її змусили співати пісню англійською, люди помітили б фальш за кілометр. Бо це не мова, якою вона думає, розмовляє, живе. І це не мова, якою співають гаївку, по мотивах якої була написана її пісня.
Тому я згоден з Романом — мова має значення. І схоже, що на Євробаченні це теж розуміють, інакше не дозволили б співати пісні рідною мовою.
На Євробаченні правила часто змінюються. То можна, то не можна співати рідною мовою. Або ж можна співати твєю і тією, на вибір учасника. Не знаю, як довго ви дивитеся ESC, щоб цього не помітити. Я дивлюся з 2004 року. Якщо ще можна погодитися з тим, що пісня не обов'язково має бути англійською, то незнання учасником англ мови в цвлому на конкурсі виглядає ніяково. Ви помітили, що до Go_A не підходили жодного разу за короткими коментарями, а до інших підходили і ті щось говорили, «рекламували» себе, вільно спілкуючись з ведучою? Саме тому, що наші представники не знають англ мови. Тут нема чим хизуватися. Що б сказала Катерина, якби перемогла? З перекладачем говорила б? Виглядало б не дуже
Ви так пишете, наче українська мова якась меншоварта. Якби виграли, було б інтерв'ю українською з перекладачем і нічого поганого в цьому немає. А ще, можливо, ви мало розмовляли в своєму житті з європейцями, але не всі з них бездоганно знають англійську. Звісно, рівень їхньої англійської краще, ніж у пересічного українця, але помилок вони теж роблять достатньо багато.
Ще додам, що декілька років тому був свідком розмови француза та, здається, індуса. Обидва бідкались на те, що локальні гурти переважно співають англійською, бо ринок більше. Що призводить до того, що своєю рідною мовою майже нема що слухати. Обговорювали вони конкретні жанри музики, а не ситуацію загалом, але проблема все ж таки існує. То ж ось вам ще один приклад того, чому мова має значення.
Це ви так читаєте, а я так не пишу. Я про те, що на міжнародному конкурсі все ж таки треба мати певний рівень володіння міжнародною мовою спілкування, ніхто ж не говорить про вільне володіння. Переможці чи інші учасники, які не знають англ мови хоч трохи, завжди виглядають невигідно порівняно з іншими учасниками, які вільно спілкуються без перекладача. Ви напевне не знаєте жодної мови, крім рідної, тому у вас така точка зору?
Я вже тут якось писав, що з моменту прийняття присяги Зеленським я більше не розмовляю російською, зате розмовляю українською, англійською та майже забув зі шкільних років німецьку. Можна сказати, що я жодної мови не знаю нормально, бо інколи в розмові використовую англіцизми, русизми та навіть румунські слівця по приколу можу вжити, щоб люди не забували про окупацію Бессарабії Румунією.
Повертаючись до теми, я не бачу проблеми в тому, аби читати субтитри до інтерв'ю, наприклад, француженки. Навпаки, було б ганебно, якби вона давала його англійською. Бо чим тоді вона відрізняється від британця? До того ж робити переклад інтерв'ю на "общепрінятай" це справа ЗМІ. Кожен має займатися своїм ділом.
Передивіться переможців минулих років і хто якою мовою спілкувався. Це в більшості випадків була міжнародна мова спілкування. Знати іноземні мови — це завжди плюс і перевага, абсолютно у всіх сферах життя, не лише на Євробаченні)). Якщо ви не погоджуєтеся з цією тезою, то мабуть далі не варто продовжувати дискусію.
Конкурс неинтересен. Эпатаж явно превалирует над талантом. Украина выглядела достойно, у солистки отличный вокал. Но победить с таким материалом ( сама композиция)- нельзя. Хотя, весьма условно, кто все-таки победитель.
Виступ італійців це також вдале поєднання в пісні якби: тембр Челентана, десь речетатив Чілі пепперс (Рхчп), приблизний стиль Аеросміт.. Коли була фінальна пісня, то так і очикувалось, що зараз будуть битись вдріб'язки гітари і хрустальний мікрофон )
Там Криштальний, просто ерефія із своїми ходовочки-кремлівськіми технологіями навіть в пісенних конкурсах проявилась..А от за Роттердам плюс, від європейців нам би лишні хоча б 75 балів були би в радість! ).А у Го_А в виступі було трошки нерозкрито якби поєднання віночка, німба з Космосом і ще би треба трошки народних якихсь гармонічних орнаментів добавити б на сцені..А який ще елемент можна було б показати?
Разговор неестественным голосом под какие-то гремящие звуки. Кто-нибудь сможет воспроизвести, напеть мелодию этой пеСтни победителя? Запомнить мелодию сможет? А ведь песня, прежде всего, музыкальное произведение. Музыка где? Это же МУЗЫКАЛЬНЫЙ конкурс. А такие там абсолютно все участники, Евровидение это что угодно, но точно не про музыку.
В лицее в Маяках построят противорадиационное укрытие за 122 млн грн.
Конструкция должна защитить от потенциально опасных факторов, включая ядерный взрыв. Отмечается, что там непрерывно можно будет находиться не менее 48 часов. Согласно документации, в укрытии проведут электричество, водоснабжение, отопление и вентиляцию, систему пожарной безопасности и противодымной защиты. Там также предусмотрены медпункт, мини-кухня и столовая, зоны для обучения и отдыха. Для детей приобретут 33 трехъярусные кровати, столы, почти 950 стульев и ученические доски.
По данным источников «Думской», причиной взрыва стало самодельное взрывное устройство. Его в здание пронесла неизвестная женщина в простом пластиковом пакете.