|
4 червня 2024, 12:38 Читать на русском
Екологія Одеської області постраждала на понад 4 мільйони гривень унаслідок лише двох ворожих ракетних атакЗбитків природі на Одещині на понад чотири мільйони гривень завдали російські окупанти внаслідок ракетних обстрілів регіону 17 та 18 травня. Таких висновків дійшли фахівці Державної екологічної інспекції Південно-Західного округу. Так, 17 травня ракета пошкодила склади в Нерубайському, спалахнула пожежа на площі 16 тис. кв. м, що призвело до викиду в атмосферу 1,2 тис. тонн вуглекислого газу. Завдані збитки оцінили в 3,9 млн грн. 18 травня ще одна ракета прилетіла на склад в Овідіополі, після чого сталося загоряння на площі 600 кв м. Атмосферу забруднили ще 47 тонн діоксиду вуглецю, що призвело до шкоди на 144 тис. грн. СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ! Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter Новини по цій темі: 5 червня: Одесу атакували "африканські" шахеди: що це за серія дронів і чому вона небезпечніша за звичайні? 28 травня: Балістика проти закруток: в Одесі зруйновано одне з найстаріших промислових підприємств (фото) |
Статті:
В распоряжение «Думской» попал список скандальных случаев, связанных с полицейскими области. И это уже больше похоже не на отдельные эпизоды, а на системную криминальную хронику в погонах. Читать дальше По предварительным данным следствия, пострадали два человека, которые находились в салоне автомобиля. Им оказывается необходимая медицинская помощь. Читать дальше |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Видео: Еще один храм в Одессе перешел в ПЦУ: там обнаружили иконы российских царей и символов «русского мира» (видео)
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||