|
1 жовтня 2025, 18:45 Читать на русском
Лихо було неминучим: мерія Одеси про двомісячну норму опадів за добу (відео)Понад 220% місячної норми для вересня (94 мм опадів) випало в Одесі за добу. За словами голови Департаменту міського господарства Леоніда Гребенюка, така кількість води перевищила пропускну здатність зливової мережі. В результаті підтопленими виявилися окремі ділянки міста. Міські служби діяли в посиленому режимі: бригади очищали зливові каналізації та контролювали відведення води. Всі дренажні насосні станції продовжували роботу, використовуючи резервне живлення від генераторів. Найскладніша ситуація виникла на Пересипі, де через знеструмлення трансформаторної підстанції ДТЕК зупинилася каналізаційно-насосна станція. Це призвело до затоплення вулиць Чорноморського козацтва та Атамана Головатого. На прохання «Інфоксводоканалу» на місце доставили генератор, і близько полудня станція відновила роботу. За оцінками фахівців, на осушення ділянки потрібно близько п'яти годин. Експерти підкреслюють, що сильні підтоплення трапляються і в інших країнах під час злив. Жодна міська зливова інфраструктура не може впоратися з одномоментним надходженням такої кількості опадів. СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ! Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter |
Статті:
В распоряжение «Думской» попал список скандальных случаев, связанных с полицейскими области. И это уже больше похоже не на отдельные эпизоды, а на системную криминальную хронику в погонах. Читать дальше По предварительным данным следствия, пострадали два человека, которые находились в салоне автомобиля. Им оказывается необходимая медицинская помощь. Читать дальше |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||