|
Уночі росіяни направили свої бойові безпілотники на житлові квартали Чорноморська. Як передає кореспондент «Думської», одна зі смертоносних «пташок» влетіла на балкон квартири на п'ятому поверсі. У палісаднику під вікнами будинку, зім'явши осінні квіти, валяються уламки дрона. «Ми якраз лягли спати, — розповіла господиня квартири Анжела. — Дрон влетів на балкон нашої кімнати, відразу спалах, полум'я по стелі пішло. Не знаю, як ми зорієнтувалися. Ми вискочили, наші доньки вискочили, всі цілі, тільки в мене і чоловіка опіки на пальцях рук. Встигли навіть папугу нашого витягнути». Жінка показує кімнату, що стала епіцентром вибуху. Усі стіни та стеля чорні від кіптяви, балкон зруйнований повністю, на ньому досі лежить двигун безпілотника. Від високої температури оплавилися кондиціонер і телевізор. Обвуглене тинькування засипало ліжко. За словами мера Чорноморська Василя Гуляєва, сильно постраждали три квартири, а загальний збиток оцінить спеціальна комісія. СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ! Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter Новини по цій темі: 5 червня: Одесу атакували "африканські" шахеди: що це за серія дронів і чому вона небезпечніша за звичайні? 28 травня: Балістика проти закруток: в Одесі зруйновано одне з найстаріших промислових підприємств (фото) |
Статті:
В распоряжение «Думской» попал список скандальных случаев, связанных с полицейскими области. И это уже больше похоже не на отдельные эпизоды, а на системную криминальную хронику в погонах. Читать дальше По предварительным данным следствия, пострадали два человека, которые находились в салоне автомобиля. Им оказывается необходимая медицинская помощь. Читать дальше |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Не уклонистами едиными: одесских коммунальщиков подозревают в присвоении 2 млн грн на разборе несуществующих завалов
Отравили собак и жгут пластик: под Одессой организовали незаконную свалку возле Аджалыкского лимана
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||