«Чорноморець» завдав великої поразки «Минаю»: результат зробив Андрій Штогрін

Моряки виграли 3:0 у команди з Закарпаття, вихованець одеського футболу забив два м'ячі і зробив гольову передачу.

Після двох «сухих» поєдинків в чемпіонаті «Чорноморець» провів переможний і результативний матч. Гра стартувала з двух небезпечних штрафних у виконанні Олександра Васильєва і Ореста Кузика. А рахунок господарі відкрили після чергової масованої атаки. Самсон Ієде зробив простріл з правого флангу, а Андрій Штогрін п'ятою переправив м'яч у ворота Бандури. У другій половині тайму гості на деякий час заволоділи перевагою. І навіть могли отримати право на пенальті. Але VAR не знайшов у спірному епізоді у штрафному майданчику одеситів ніякого криміналу.

Перші 15 хвилин другого тайму пройшли в спокійній, майже безмоментній атмосфері. А потім моряки додали в швидкості, і моменти почали з'являтися у воріт «Миная» з більшою регулярністю. Штогрін, Єрмаков, Васильєв мали подвоювати рахунок. Але саме Андрій Штогрін зробив рахунок 2:0. Атаку розпочав фірмовим спуртом Володимир Салюк. Далі наш захисник підключив до атаки Зігі Бадібангу, а той влучно подав на голову Андрію Штогріну. Третій гол в матчі теж не обійшовся без участі Штогріна. Андрій змістився з лівого флангу в центр і зробив блискучу передачу на Ореста Кузика. Далі була справа техніки — 3:0.

Чергова перемога дома, третій сухий матч для Данила Варакути і…вже четвертий гол в чемпіонаті для Андрія Штогріна!

Игра была в одну калитку. Счет по игре.
Все черноморцы, включая тренерский штаб, отлично провели матч.
Удивляюсь, как сильно прибавил в игре В.Салюк. Видать, уверенность ему придали успешные выступления за молодежку U-21.
В конце матча при обводке обрезался только что вышедший на замену А.Авагимян. Повезло, что удар минаевца с 7 метров был неточным.
В следующем туре играем с Шахтером. Желаю черноморцам хорошей игры и заслуженной победы.
   Відповісти
Prosector
А шо такое Минтай? Это команда? По футболу?
   Відповісти

15 квітня
15:25 В Одеській області відремонтують укриття для дитсадка за 5,7 млн гривень: раніше той самий підрядник просив за ці роботи менше
14:40 Вимагав відкати з імпортерів: в Одеській області затримали начальника одного з митних постів
1
14:11 Окупанти сколотили нове угруповання військ: діятиме на бєлгородському напрямку і загрожуватиме Харкову
1
13:33 Кількість маршруток для людей з інвалідністю в Одесі скоротилася за останні місяці майже вдвічі: причина — переділ ринку
3
12:22 Одеситам, які втратили житло внаслідок російських ударів, допоможуть орендувати тимчасове
11:28 Вишукана оголеність та загадкові одежини: одеські митці відзначили дні народження виставками (фото, відео) фотографии видео
2
10:30 З любові до рашизму хотів засвітити ППО під Одесою і Черкасами: правоохоронці затримали ворожого інформатора
3
09:25 Внаслідок аварії на трасі Київ-Одеса загинуло двоє людей (фото)
08:30 Шашлики, купання в морі та помости на піску: в Одесі готуються до пляжного сезону без дозволу влади (фоторепортаж) фотографии
12
14 квітня
22:36 У ніч на 16 квітня більша частина Одеси залишиться без води
21:28 Українська Прем`єр-ліга: одеський «Чорноморець» програв луганській «Зорі» 1:0 фотографии
7
20:26 Кіпер заявив, що йому не пропонували посаду генпрокурора, і він залишається в Одесі
15
18:52 Перевантаження чи підпал? Минулої ночі в Одеській області горіли два трансформатори
20
17:59 З хвилиною мовчання і гімном України: на спортивному майданчику біля одеського пляжу відкрили роздягальню і локери фотографии
5
16:13 Російські окупанти обстріляли Одеський район: над морем збили дві ракети (оновлено)